UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Typowe zagranie wyborcze. Wczoraj rozpoczęli sprawdzanie dotacji a już dzisiaj decyzja że dotacja do oddania. Od kiedy ministra ma kompetencje sędziowskie ?
  • A co tam jest do sprawdzania. Fundacja bez żadnej aktywności i działań wykazanych we wniosku. W sądzie to ewentualnie może się wybronić przed zarzutami karnymi.
  • Jasne. Dostajesz cynk od kolegi. Zakładasz fundację. Dostajesz 2,2mln a potem zwołujesz konferencję prasową i krzyczysz to zemsta polityczna. Wkręcili tego słupa koncertowo, bo plan był prosty, wygrać wybory i doić Państwo przez kolejne 4 lata. A NIK mógłby się podetrzeć swoimi raportami kiedy Prokuraturą rządziłaby Suwerenna Polska.
  • Ja się nie znam, nie widziałem dokumentów, ale takich rzeczy nie ma w dokumentach, z tego co wiem "na gębę" miało być dużo rzeczy i powinno to działać ale wszystko było torpedowane przez władze miasta przeciwne pis, żaden dyrektor szkoły nie mógł z nimi wspopracowac bo przecież są na garnuszku UM. Tereny tam są swietne do organizowania zajęć z młodzieżą tylko że do tego trzeba chęci dwója, jakby urząd miasta chciał to mógłby tą fundację wykorzystać jak należy nawet jeśli to był tylko "zakup na słupa" ale politycy mają gdzieś młodzież wolą walczyć o stołki, no tydzień przed wyborami, niespodzianka :D
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    7
    popis_fuj(2024-04-04)
Reklama