UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • I dobrze, szkoda ze wieruszka PO wlacza w to zone Pana Śliwki, ktora negatywnie opiniowala wniosek dla przyznania tej dotacji dla tej fundacji. Prosze sprawdzić
  • Swoją drogą ciekawe, że szanowna żona znalazła się w komisji oceniającej, za pewne posiada wysokie kwalifikacje. A Pan Śliwka to członek de facto mafii, a w takim układzie za przestępstwa panuje odpowiedzialność zbiorowa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    94
    38
    Logik(2024-04-04)
  • @Logik - ma magisterium z prawa. a ty co ? szkoła powszechna ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    20
    Jacyna(2024-04-04)
  • @Jacyna - Po poziomie twoich wpisów można dojść do takiego wniosku.
  • anonimowy internauto: tu nie o mnie chodzi, a o panią śliwkę. ja mam tylko licencjat z nowożytnego języka obcego.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    7
    Jacyna(2024-04-04)
  • @Jacyna - Pani Śliwka przytuliła dzięki mężusiowi pisuarowi ok.200 tysi złotych za oceny (jak podają w prasie tyle płacono oceniającym) czy ona ma kompetencje czy nie (może jest po Colegium Tumanum) to już wtórne, ale dlaczego akurat żonka chapie kasę za pseudo ocenę? To Jacynie nie przeszkadza
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    25
    4
    Logik(2024-04-04)
  • nie kłam, chodzi o to, że wystawiła opinię będąc na urlopie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    0
    katon(2024-04-04)
  • Zona ? Czyli rodzina na swoim ? Posadki dla zon mezow, synow, sasiadek matek itd. Nigdy pis!!!!!
  • @Jacyna - Tylko magisterium ????
  • @Logik - Gdyby wystarczyła znajomość obsługi kasy fiskalnej to może twoja żona by oceniała ale widocznie trzeba wyższych kwalifikacji.
  • @Logik - Kandydat na Prezydenta Elbląga Śliwka na moje pytanie o Funację Dumni z Elbląga i posiadłoć w Karczowiskach zapierał się że nie zna sprawy, nic nie wie. Okazuje sie że nawet jego żona w tym jest umoczona i wyciągneła kasiorkęza nic. Tego Nowaka to chyba Szczucki wystawił na słupa. Dał się wciągnąć w nie czysty uklad.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Truteń ze złotego ula w Karc(2024-04-05)
Reklama