UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Patodeweloperka na światowym poziomie. Nie dość, że nowy twór będzie miał jakość zapewne jak z kartonu, to jeszcze innym życie niszczą. Słyszałem, że deweloper chciał wykupić starą kamienicę płacąc 1000 PLN/m2 (bardzo rynkowe ceny!). Ludzie nie chcieli sprzedać za bezcen, to wyburzy ją sobie za darmo. Każdy kto kupi nowe mieszkanie w tej lokalizacji będzie miał tragedię ludzi również na własnym sumieniu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    40
    16
    Żenada(2024-06-24)
  • @Żenada - Nauczyli się idiotycznego słowa patodeweloperka i ciągle z uwielbieniem powtarzają. Może ty mieszkasz w kartonie i boli ciebie to, że powstają nowe obiekty o znacznie wyższym standardzie i jakości wykonania niż twój domek z kart. Awarie a nawet katastrofy budowlane zdarzają się na całym świecie cały czas. I takie to są komentarze patoobserwatorów.
  • Czyli tradycyjnie deweloperzy najbardziej uciśniona grupa społeczna w Polsce :( Jak to ktoś śmie śmieć nazywać ich rynek patologicznym. Biedni, może dotacja "kredyt 0%" z naszych podatków poprawi wam chociaż odrobinę humor
  • Cieszę się z Pańskich zapewnień o wysokim standardzie i bezgranicznie im ufam. Podobnie jak opinii o standardzie mojego miejsca zamieszkania. W ramach uczciwej propozycji mogę zapłacić 3000 PLN/m2 w nowym patobudynku, to i tak 3x więcej niż Pan zaproponował tym biednym ludziom z Kosynierów Gdyńskich. Uczciwy układ według mnie. Hashtagi: #patodeweloperka
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    5
    Żenada(2024-06-24)
  • Żenada to bedzie za 10 lat w tym twoim domku. Wielka płyta przy tych betonowych klockach to cudo techniki.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    ja elblazanin(2024-06-25)
Reklama