UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jaka żenada dni malborka czy braniewa się potrafią postarać i zrobić konkretną imprezę a w elblągu dalej biedoklepia i oszczędzanie byście chociaż raz w roku dla ludzi konkretną imprezę zrobili i tak przez cały rok nic się tu nie dzieje się dziwicie że wszyscy mlodzi uciekają z mocherowni wstyd !!! Hashtagi: #.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    48
    53
    Elbląg miasto mocherow(2024-06-11)
  • @Elbląg miasto mocherow - Ty też uciekaj najlepiej do podstawówki "moherze"
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    32
    19
    Nielubiekaczek(2024-06-11)
  • @Nielubiekaczek - Tak się składa że tamten czlowiek ma rację te miasto wymarło same stare pręty a ty pewnie jesteś jednym z nich
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    26
    Ludzie obudźcie się(2024-06-11)
  • @Ludzie obudźcie się - w szkole ortografia była?
  • @Elbląg miasto mocherow - A co Braniewo takiego zrobiło zaprosiło grono emerytów lady Pank i Media Expert też mi dni Braniewa
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    8
    111Gosc(2024-06-12)
  • @Nielubiekaczek - A ty se włosy na rudo przefarbuj, wielbicielu.....
  • @Nielubiekaczek - Ty przyjacielu też będziesz mocherem aby zdrowym
  • @Nielubiekaczek - Może tK sam zaproponujesz i czymś się pochwalisz, a nie jątrzys, i siejesz, nienawiść wstyd, ciesz się tym co jest, zycze miłego wieczora
  • @Elbląg miasto mocherow - Zgadzam się z tobą że Żenada co do wykonawców. ale ja jestem 50+ i razem z moimi znajomymi też uważamy że miejscowość wokół Elbląga mają lepsze koncerty a tu sobota późne popołudnie a tu koncert dla melomanów-nudy na pudy. pozdrawiam
Reklama