UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Fajna cykliczna impreza dla zaawansowanych rowerzystów organizowana przez Elbląski MOSIR - brawo!!! - myślę że można by było pokusić się nad dystansem o połowę krótszym zapewniam że było by więcej chętnych, i impreza się rozrasta może miasto się podłączy, lub w jakimś stopni pomoże, rowery są widoczne w Elblągu przybywa dróg rowerowych więc można iść za ciosem i propagować zdrowy styl życia..... to korzyść dla wszystkich mieszkańców....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Sportowiec.(2024-06-17)
  • @Sportowiec. - "Maraton Elbląski (zwany dalej: Maratonem) jest imprezą rowerową w formie rajdu turystycznego, organizowaną przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział Ziemi Elbląskiej (zwane dalej: Organizatorem). " MOSiR nie ma nic do organizacji tej imprezy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    wasco2(2024-06-17)
  • @wasco2 - Witam, dziękuje za sprostowanie, co do rajdu rowerowego to raczej nie nazywał bym tego rajdem rowerowym, jazda na czas na tak dużym dystansie nie jest dla Wszystkich, to wiedzą wszyscy którzy jeżdżą na rowerach, mi tylko chodziło o przemyślenie lub zasugerowanie że są też inni rowerzyści, nie tak zaawansowani wyczynowo, i Ja tylko w tym kontekście chciałem zgłosić taką małą uwagę i sugestię, nie ukrywam że bardzo dużo ludzi szuka takich imprez gdzie mogli by wystartować i uczestniczyć w uporządkowanej imprezie masowej zorganizowanej przez każdą organizację która potrafi ogarnąć takowe imprezy, bo nie jest to trudne do zorganizowania dla jakiejkolwiek sportowej organizacji, więc zostawimy faktycznie ten MOSIR w spokoju.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Sportowiec.(2024-06-17)
  • @Sportowiec. - Pod koniec sierpnia będzie impreza "rajdy dla frajdy" już można się zapisywać i tam może zapisać się każdy na różne dystanse. Maraton Elbląski jest dla kolarzy; ) może nie zawodowców, ale już nie zwykłych rowerzystów :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Tak jakoś(2024-06-17)
Reklama