UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @JanSerce, z całym szacunkiem, ale proszę nie być naiwnym - w internecie jest już naprawdę kilka osób, które publicznie prowadzą strony/blogi, dzieląc się merytorycznie WŁASNYMI doświadczeniami przy wyleczeniu się np. z nowotworu. Nikt nie twierdzi, że jest to łątwa droga, nikt nie twierdzi, że wystarczy walnąć sobie X wlewów z witaminy C i po kłopocie (tak piszą lemingi, które chcą zdyskredytować leczenie normalnymi metodami (leczenie alternatywne dla mnie - to chemiczne tabletki, promienie śmierci i wycinanie wnętrzności). Wiesz jaki jest główny problem? - że te 2 światy istnieją równolegle 1) świat oficjalnej barbarzyńskiej chemoterapii 2) świat leczenia metodami -powiedzmy- naturalnymi. Ludzie poddający się terapii 1) często jednocześnie korzystają z terapii 2) - ale nie mówią nic o tym lekarzom, bo boją się ich reakcji. Do tego -sam znam taki przypadek- prosta sprawa: jest człowiek ze zdiagnozowanym nowotworem (i to po nim widać) - (pomijając różne perypetie i leczenia) po kilku miesiącach ten sam człowiek pojawia się na badania - nowotworu nie ma (!) - reakcja lekarzy: "cud medyczny", "cudowne samouleczenie" i. .. NIC. .. rwa NIC. Żadnego: jak pani to zrobiła? Opowie nam pani. .. co pani stosowała?. .. NIC NIC NIIIIC !!!! - tak się "leczy" w tym kraju - to jest najgorsze - ludzka bezmyślność i ignorancja (poparta dodatkowymi literkami przed nazwiskiem). Tyle w temacie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    AspartamE951=śmierć(2017-07-12)
  • Ale ja konkretnie pytałem o Pana przypadek i Pana "naturalną" drogę ku zdrowiu. Czytanie setek miejsc w sieci dotyczących "niekonwencjonalnych" metod walki z rakiem powoduje u chorego tylko chaos i dezinformację. Jeśli faktycznie Pan tę walkę wygrał i chce pomoc drugiemu człowiekowi to proszę udzielić rzeczowej informacji, a nie rzucać populistycznymi hasłami.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    JanSerce(2017-07-12)
Reklama