UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • do paru lemingów poniżej - sam jestem przykładem wyleczenia się metodami naturalnymi (i logicznymi - co gorsza dla korpofarmiarzy, którzy z chęcią zaoraliby wszystko, co naturalne - bo wówczas nie można tego opatentować i sprzedawać z 2 000% zyskiem -to lepszy biznes niż broń i narkotyki) - podobnie działają korporacje robiące w GMO - i właśnie stają się jednym razem z korpofarmą, bo BAYER (wcześniej IG Farben - producent m. in. cyklonu B do KL Auschwitz) wykupił właśnie niedawno MONSANTO - czyli głównego producenta GMO i najbardziej szkodliwej chemii. Znam już - niestety- kilku ludzi z nowotworowymi epizodami - i jest właśnie dokładnie odwrotnie - "tonący brzytwy się chwyta" - więc wszyscy ludzie CHORZY, którzy tylko się "dowiedzą" o oczywistych naturalnych metodach leczenia - leczą się SAMI bez względu na to, czy doczekali chemoterapii czy nie. Dlaczego "leczą się" sami - bo większości lekarzy z kulawą nogą to nie obchodzi - ba - to już kuriozum - nie są zainteresowani konkretnymi klinicznymi przypadkami pokonania choroby przez ich byłych pacjentów (!?!). PS. Po poziomie waszych komentarzy widzę "oczywistą oczywistość", że jesteście zdrowi i powtarzacie tylko jak lemingi tłuczone wam do głów mantry z mediów masowego rażenia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    AspartamE951=śmierć(2017-07-11)
  • @AspartamE951=śmierć - @AspartamE951=śmierć Proszę o kontakt na aspartame9511[małpa]gmail. com. Jestem bardzo zainteresowany Twoimi doświadczeniami. Mam podobnie zdanie o służbie zdrowia. Także stosuję niekonwencjonalne metody leczenia. Chciałbym się wymienić informacjami.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    ciekawy(2017-07-11)
  • @AspartamE951=śmierć - Jeśli jest Pan żywym świadectwem wyleczenia się z nowotworu metodami "naturalnymi" to może warto podzielić się w sposób MERYTORYCZNY swoimi doświadczeniami i wiedzą. Mam tu na myśli konkretne kliniki, lekarzy, adresy, numery telefonów, etc. Główny zainteresowany, Pan Wojtek (bohater tego artykułu) lub jego najbliżsi, na pewno będą bardzo Panu wdzięczni za takie rzeczowe info. Bo na razie za hasłami w stylu "metody naturalne" żadna wymierna pomoc dla chorego niestety, ale nie płynie. Na stronie zbiórki można pozostawić wiadomość, która do Pana Wojtka bezpośrednio dotrze.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    JanSerce(2017-07-11)
Reklama