UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • CHARON - tylko oni mają takie podejście do spraw związanych z osobą zmarłą. Kasy jak najwięcej za jak najmniej.
  • Hanba, hanba, hanba!!!
  • Co ty pieprzysz za glupity FIRMA CHARON po 1 nie chowa bezdomnych tylko SYRIUSZ po 2 CHARON to jedna z najlepszych firm dbająca o wszystkie detale
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    7
    Wydolony(2021-05-07)
  • @Wydolony - Skoro tak chwalisz Charona to spróbuj zrobić u nich pogrzeb to Ci wyczyszczą portfel to jeszcze zero jakości
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Klient☹️(2021-05-07)
  • Charon to parę lat temu wymienił wszystkim zmarłym bezdomnym tabliczki i krzyże, chociaż nie chowali ich ale uważali że tak wypada. Zrobili to bez żadnego zlecenia i nikt za to nie płacił. wiem co piszę bo pracowałem w tym czasie w Charonie. Trzeba sprawdzić jaka firma obecnie wykonuje takie pochówki.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    żałobnik(2021-05-07)
  • Ten Charon to jedno wielkie nieporozumienie jest wogóle. Dziwie sie ludziom że korzystają z ich uslug jeszcze. Kombinowanie, mataczenie, chęć zarobku jest większa niż godność osoby zmarłej i jej rodziny. Ta firma piwinna zniknąć. Hashtagi: #
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    Oburzona(2021-05-07)
  • @żałobnik - Pochówki wykonuje przeważnie Syriusz nie polecam tej firmy bo byłam świadkiem jak byłam na pogrzebie bielskiej osoby z rodziny i pracownicy Syriusza chodzili po grobie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    1@4677(2021-05-07)
  • @Wydolony - Zgadza się syriusz to najgorsza firma pogrzebowa A chwala ja tylko ci co tam pracują i ich rodziny i znajomi bo upusty dla takich dają Zero profesjonalizmu na pogrzebie pracownicy tej firmy nie potrafią się zachować chodzą rozmawiają śmieją się w głos byłam na kilku pogrzebach który organizowała ta firma i to katastrofa Za taką usługę jak świadczą nie zapłaciła bym a jeszcze pozwala ich do sądu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Elblazanka 1(2021-05-07)
Reklama