UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Szlabany, parawany jak Polak był sępem tak jest i być musi.
  • A dlaczego w domu masz zamek w drzwiach. A dlaczego zamykasz piwnicę. Nie bądź sępem, bądź miłosiernym katolikiem pozwól innym w twoim mieszkaniu.
  • Zamykamy wszystko przed wszystkimi. Kiedy nie zamknąłem piwnicy to sąsiedzi wrogami się stali a ja nawet mieszkanie zostawiam otwarte gdy idę do sklepu czy śmieci wyrzucić... chyba za długo w Skandynawii mieszkałem gdzie na początku byłem mocno zdziwiony że domownicy wyjechali na urlop, zostawiając klucz na wierzchu a nawet światło halogen włączone.... Dzika mentalność już z pod komuny odziedziczona ale dramatem jest że młodzi ten nawyk kontynuują. Wszędzie są złodzieje, w każdym państwie ale żyć jak pies zamknięty w budzie to trochę chore.
  • Proszę pana, tu jest Elbląg a nie Skandynawia. Tutaj wszyscy się uśmiechamy. Bo ważne że PiS nie rządzi!
  • Tak uśmiecham się, łotry już nie rządzą :)
  • ja się nauczyłem podejścia że jak jest szlaban to jest pojadę inaczej, tam gdzie nie ma szlabanu korzystam normalnie - nie szukam w księgach wieczystych czyja to ulica. Moje zdanie na ten temat: miasto powinno się zainteresować i wspomóc wspólnoty, i udostępnić przejazd, bo wygląda to dziwnie. Tylko co jeśli w przyszłości się okaże iż kawałek ul. koło CH należy do właściciela owego centrum ?? i np. zamknie kawał drogi ?? Jakie są zabezpieczenia prawne, przed ewentualnym bezprawiem właścicieli takich gruntów i obiektów ?? po sytuacji z terenem koło villa syrena, śmiem twierdzić, że żadne i nikt o tym nie myśli, każdy jest przekonany, że era CH będzie trwała wiecznie.
  • Ja będę płacić za remont drogi a jeździć chcą wszyscy, miasto nie pokryło kosztów remontu tej drogi. Mieszkaniec płk Dąbka 115
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Mieszkaniec agata(2024-10-08)
Reklama