UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • No nie wiem czy to powód, żeby się chwalić. Tzw. postępowe lewactwo doprowadziło do tego, że nie ważny jest już poziom edukacji danej szkoły czy wykwalifikowana kadra, lecz to czy szkoła jest przyjazna grupce ludzi z - bądź, co bądź - zaburzeniami emocjonalnymi. Zupełnie jakby ich problem był najważniejszym problemem na planecie i rozwiązanie "kwestii LGBT"miało uczynić Ziemię lepszym światem :)Jakaś żenada. Te środowiska uważają się chyba za pępek Świata. To jest ta słynna "szkoła bez ideologii", gdzie zamiast uzdolnionych uczniów wynosi się na sztandar środowiska LGBT i całą tą ich - badź, co bądź - otoczkę ideologiczną, bo stricte związaną z przecież z postulatami programowymi "postępwej"Lewicy?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    63
    34
    Do_pomorskiego(2021-06-10)
  • @Do_pomorskiego - Nie mów o mnie lewak. Jestem hetero, praktykująca katoliczka, mam rodzinę i popieram LGBTQ. Popieram wolność, szacunek i tolerancję. Nie dewiacje i zboczenie.
  • Ty chyba nie wiesz co oznacza słowo "tolerancja".
  • @Do_pomorskiego - Nie mają się czym chwalić. Szkoła jest od nauki, a tamtejsza młodzież powinna być rzemieślnikami sztuki. Jednakże Oni nie potrafią podstawowych rzeczy, jedynie abstrakcja. Prywatnie biorą lekcje, aby zdać na ASP. Więc nauczyciele zajmujcie się dalej ideologią, bo nauka prawdziwego rzemiosła jest Wam chyba także obca,
Reklama