UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jestem heteroseksualny, mam dziecko i żonę, jednak toleruje każdego niezależnie od wyznania bądź orientacji seksualnej. Każdy ma prawo do własnego wyboru :).
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    88
    49
    Amadeusz(2021-06-10)
  • @Amadeusz - Oczywiście, bo tolerancja świadczy o wysokim poziomie człowieka. Brawo
  • @Amadeusz - Ja tak samo. Mam żonę, dziecko i wspieram jako hetero ruch LGBT i chodzę do koscioła. Jestem katolikiem i miłością do blizniego się kieruję a nie prawicową indoktrynacją.
  • @Amadeusz - Ciekawe czy oni Też są tolerancji do twoich współbraci w wierze?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    3
    Eugen(2021-06-10)
  • @do anonima: Taaa, kierujesz się miłością bliźniego (a nie prawicową indoktrynacją)i dlatego wspierasz lewicową indoktrynację. Bardzo mądre. Zresztą, nie jesteś żadnym katolikiem, tylko działasz pod fałszywą flagą. Bo gdybyś był, to rozumiałbyś, jakie jest zagrożenie płynące z działalności ruchów LGBT i wiedziałbyś, że z "poszanowaniem drugiego człowieka"ma to tyle wspólnego, co komunizm z "godnymi warunkami dla pracowników". Jest różnica między nie wtrynianiem się w czyjeś życie, a popieraniem agresywnego i ekspansywnego polityczno-społecznego nurtu, który dąży do wywrócenia kultury do góry nogami (i jak najbardziej wtrynia się w życie innym, tylko od "drugiej strony"). Tylko zakłamane media próbują nam wmówić, że te kwestie są ze sobą zerojedynkowo powiązane - że albo paradujesz z tęczową flagą i popierasz każdy ich postulat, albo jesteś jakimś nienawidzącym wszystkich wokoło pieniaczem, który najchętniej trzymałby wszystkich za mordę. Ale uwierz mi, tak nie jest.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    26
    18
    AntyIgnorant(2021-06-10)
  • @AntyIgnorant - Dokładnie tak. Popieram. Ta fałszywa lewacka tolerancja to tak naprawdę agresja polityczna społeczna i kulturowa.
  • @AntyIgnorant - za mordę nasz naród trzymany jest przez kogoś innego. Ale z ciebie autorytet, i mam ci uwierzyć, że ziemia jest płaska?
  • To moze czas przeczytac Nowy Testament, i wtedy wypisywać głupoty.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    ja Elblążanin(2021-06-10)
  • @AntyIgnorant - oni tego nie ogarniają, to jest takie na topie i takie trendy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    ja Elblążanin(2021-06-10)
  • Skoro chodzisz do kościoła to na pewno źle swoje dzieci wychowujesz. .. Zaufaj edukatorom. .
  • @AntyIgnorant - No nie ująłbym tego lepiej. Jest wielu którzy tego nie widzą ale zazwyczaj są oni ślepi także na inne aspekty naszego życia społecznego, politycznego, itd. Każdy średnioogarnięty wie o co chodzi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    takżeanty12(2021-06-10)
  • Założę się za matmy w szkole nie ogarniales.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Stefan Batory(2021-06-10)
  • @Amadeusz - Ja też mam żonę psa papugę i dwójkę dzieci, płacę podatki chodzę do kościoła daje na tace. Czasem zastanawiam się jak to by było zrobić loda facetowi ale takiemu fajnemu opalonemu przystojnemu i musiał by być ogolo, no i świeżo po prysznicu. Czy to coś złego?
  • @AntyIgnorant - Brawo😀
  • Kłamiesz ohydnie, a ja chcesz to zrób i powiedz to księdzu na spowiedzi😀
Reklama