UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Proponuję rozwiązanie niemieckie: służby sprzątające zabierają psie odchody-> weryfikacja po DNA, który pies to wydalił-> namierzenie właściciela-> ogromna kara finansowa. Dodatkowo proponuję podwyższyć kwotę podatku od posiadania psa, dla osób mieszkających w blokach/wieżowcach/szeregowych. Ktoś, kto mieszka w małym mieszkaniu w bloku/wieżowcu, nie powinien w ogóle posiadać psa, bo efekty widać i słychać: ciągłe wycie, szczekanie, odchody walające się na chodnikach i trawnikach, ludzie wyprowadzający psy pod cudze okna, zaglądający innym do mieszkań i podsłuchujący cudze rozmowy. Tragedia i brak odpowiedzialności!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    26
    45
    Odpowiedzialny(2024-09-16)
  • @Odpowiedzialny - Doskonały pomysł, i za to wszystko łącznie z weryfikacją DNA pieska zapłacisz ty. Stać cię na siedzenie i wymyślanie takich kosmicznych pomysłów, to pewnie stać cie na pokrycie. Czy może jednak kierujesz się zasadą, ja chcę, ale niech płacą wszyscy?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    0
    co_za_typas(2024-09-16)
  • @Odpowiedzialny - Wziełem paa z litości ze schroniska żeby mu ulżyć i zapewnić opiekę medyczną i jedzenie, a to że mieszkam w bloku- bo mnie tylko na to stać. Według Ciebie lepiej by temu pieskowi było gdyby buegała głodny i nie miał schronienia. Więc Życzę Ci byś wdepnąl w psią kupę bezdomnieho chorego psa i zaniósł ją do domu,
  • @Odpowiedzialny - Ci co mieszkają w blokach nie powinni mieć dzieci. Tylko wrzaski, piski, walenie piłką, śmieci.
  • @co_za_typas - Przeczytaj jeszcze raz, co napisałem, to może zrozumiesz. Jeśli nie, możesz powtarzać tę czynność do skutku, ponieważ rozumienie tekstu pisanego przyda ci się w dorosłym życiu! Po pierwsze: to nie ja "wymyślam kosmiczne pomysły", tylko rządy i organy doradcze w Niemczech i we Włoszech, dlatego napisałem "sposób niemiecki". Po drugie: koszty takiego działania pokrywa właściciel psa i jego odchodów i jest to wliczone w karę finansową (kilkaset euro). Jest to rozwiązanie funkcjonujące z powodzeniem w Berlinie i Południowym Tyrolu, ale już się oburzacie, że musielibyście płacić za swoje szkodliwe działanie. No i powinniście, jeśli nie sprzątacie po psach!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    Odpowiedzialny(2024-09-16)
  • @Odpowiedzialny - Z odchodami jest tak samo jak z przychodami - raz przychodzą, raz odchodzą, problem jest jedynie taki, że gdy przyjdzie- zawiń w worek, nie wyrzucaj tego w krzaki
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Kupamięci(2024-09-16)
  • @Odpowiedzialny - A weź napisz, czy potrafią namierzyć DNA przybyszów gatunku Homo Sapiens, którzy to nigdy nie skalali się i nie skalają pracą. Za to "skalają się " w stawach...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Kali nie bać się jeleni.(2024-09-17)
  • @Kali nie bać się jeleni. - Niestety są ulice gdzie nie ma żadnych pojemników na cokolwiek nawet na papierki, proszę zobaczyć ulice Komeńskiego, Grunwaldzką, Sadową -można iść setki metrów i nic -proszę zobaczyć jak wielu ludzi nosi kupki swoich piesków w torebkach i niosą je na swoje osiedla do śmietników.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Zatroskany(2024-09-17)
  • @Odpowiedzialny - Co ty człowieku piszesz jak można komuś w bloku zabronić posiadać psa widać, że nie lubisz zwierzato świadczy o tym jakim jesteś człowiekiem....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Znajoma(2024-09-17)
  • @Odpowiedzialny - A Niemcy to nie Polska.. jesli LUDZIE będą płacić większy podatek za posiadanie psa to będą wyrzucać z domu bo nie będzie ich na to stać... egoista myślisz tylko o swoich wygodach i sobie.... Narcyz.....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Znajoma(2024-09-17)
Reklama