UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nawet pod artykułem o psach i zieleni miejskiej zleciały się pisowskie szczekaczki. Teraz przez 4 lata codziennie pod każdym artykułem będziecie beczeć jak dzidzie, że wasz kochany PiS był tak kochany, że aż przegrał? Przecież PiS i PO to takie samo dno mające tak samo ogłupiałych wyborców, więc lepiej będzie jak motł0ch już zamilknie i przestanie zaśmiecać przestrzeń.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    15
    Milczeć głupcy!(2024-07-04)
  • @Milczeć głupcy! - to wytłumacz mi dlaczego w grudniu TUSK zabrał kredyt 2% dla młodych, gdzie paliwo po 5 zł, podwyżki prądu, gazu, no i teraz protest MEDIUÓW.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    6
    WAŁĘSABOLEK(2024-07-04)
  • @WAŁĘSABOLEK - A ty myślisz że budżet jest z gumy!!!!!
  • @WAŁĘSABOLEK - Jakie wytłumacz mi?! Ty mi chcesz polecenia wydawać? Hahahaha nieźle przygrzało słoneczko w siwy sagan xD
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    3
    Milczeć głupcy!(2024-07-04)
  • @Milczeć głupcy! - A co było z komentami za pisu? Lemingowo nie próżnowało. Poza tym chciałbym przypomnieć że w wyborach 15.10 PIS miał najlepszy wynik więc wygrał. Nie stworzył rządu bo pozostałe..... się skrzyknęły i miały większość.
  • @WAŁĘSABOLEK - A czy Ty zadałeś sobie trud, aby dowiedzieć się czego dotyczy protest mediów? Bo mnie się wydaje, że nie wiesz o co chodzi.
Reklama