UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Uśmiechamy się wszyscy. Jest po 15 października cudownie. Wszystkiego pod dostatkiem.
  • Tak, masz rację, wreszcie jest spokoj, stabilnosc, normalnosc, w odroznieniu od 8 lat plucia, szczucia, kłamst i przekrętów. Wreszcie idzie normalność. Jeśli Ci to nie pasuje, Rosja czeka.
  • @Xcg - Na co czeka Rosja? Na te wypociny? Gdzie idzie normalność? Wykaż z której strony a zgodzę sie z ta opinią a tak to tylko stek bzdur.
  • pisowski troll uważa zawsze, że jest dobrze jak rządzi Bezprawie i Niesprawiedliwość (PiS)
  • a peowski troll w co wierzy?
  • @Xcg - O losie ! Napisałem wyraźnie... Nie wolno mierzyć wszystkich jedną miarą ! Nie sugeruje temat krwiodawstwa od strony politycznej że jak kradną to i ja mam prawo, nie tędy droga ! Trzeba wyeliminować chwasty, złodziei i zaszczepić nowe myślenie, sprawiedliwe ! Czy skierował żal za złodziejstwo do PiS ? Nie..... życie jest jedno !
  • owieczko modląca się do pomnika Tuska. nawet prawnicy którzy byli za PO, uważają że to co robi Tusk i Bodnar przestaje być śmieszne, a staje się niebezpieczne.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    precz z komuna(2024-08-16)
  • @precz z komuna - Jacy prawnicy madrusiu? Na każdego prawnika znajdzie się opinia odmienna
  • Z każdej. Ślepy jesteś czy gluchy? Osiem lat izolacji koniec z tym. To normalność się nazywa.
  • @Xcg - Ha ha, to popatrz sobie na tvp, tvn. To co było to nic w porównaniu co teraz jest.
  • @precz z komuna - Nawet na wp był artykuł o tvp że jak dziennikarze jadą na pis to awanse a jak na rząd to degradacja albo aut.
Reklama