UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Te Wasze komentarze. .. brak słów. Nie doceniacie tego co macie na wyciągnięcie ręki. Elbląg jest miastem turystycznym i będzie jeszcze lepiej :) Zamiast wylewać żale moglibyście pospacerować po Starówce albo chociaż skorzystać z akcji PTTK "sobota z przewodnikiem" - może wtedy czegoś się dowiecie. Co jest w Elblągu? Stare Miasto: Brama Targowa, Piekarczyk, Ratusz Staromiejski (makiety średniowiecznego Elbląga, Kanału elbląskiego, Zamku Krzyżackiego, wystawa), Ścieżka Kościelna, Galeria El, Muzeum, Biblioteka :) Może warto zajrzeć do tych miejsc i zapoznać się z ich historią? Co jeszcze? Wyobraźcie sobie, że z Elbląga (TAK! z Elbląga. .. ) można wybrać się w rejs - po Zalewie i po Kanale. A teraz dodatkowo cykl wydarzeń lato w formie - miasto tętni życiem :) Tylko trzeba chcieć moi drodzy. Uprzedzając falę hejtu oświadczam, że nie jestem ani z PTTK, ani z UM. Po prostu lubię to miasto i nie wyobrażam sobie życia w innym (wiele zwiedziłem)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    3
    Dumny_z_pochodzenia(2017-07-14)
  • @Dumny_z_pochodzenia - A ja sobie wyobrażam i się wyprowadzę-do Gdyni
Reklama