UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Znowu chore usprawiedliwianie kierowców... pieszy idący w kierunku przejścia z zamiarem jego pokonania ma pierwszeństwo i z czym się to kłócić? Tak jest i tyle... czy idzie z telefonem, czy taboretem na głowie to i tak on ma pierwszeństwo. A powiedzcie mi, który z Was zwalnia przed przejściem? Rozgląda się na prawo i lewo? Ma już ten nawyk, że jak widzi zebrę i znak przejścia to z automatu nóżka z gazu i patrzy na prawy i lewy chodnik? 10%, a może i mniej tak robi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    82
    Boga z gazu(2024-07-22)
  • @Boga z gazu - ja zawsze zwalniam, człowieku z taboretem
  • @Boga z gazu - W twojej chorej wyobraźni. Podaj paragraf z PRD o pierwszeństwie pieszego, zbliżającego się do przejścia, Stworzono potworka, małpując zachodnie rozwiązania. Tyle, że tam znakomita większośc przejść, to przejścia kierowane, lub sugerowane. Kraj-Mem.
  • @Boga z gazu - To nie usprawiedliwienie kierowców ale widać do zakutego... nie dociera.
  • @Boga z gazu - Czy wiesz co są przejscia sugerowane? Po wpisie sądzę że za ch... nie masz pojęcia. Pieszym wmówiono że mają zawsze pierwszeństwo, a tak nie jest. W słuchawkach, z telefonem etc etc pchają się pod koła. OZNAKOWANE PRZEJSCIE DLA PIESZYCH, uprawnia ich do pierwszeństwa ale... w miejscach gdzie tego oznakowania brak, to kierujący ma zawsze pierwszeństwo. Niedoinformowanie, zwłaszcza niedzielnych kierowców powoduje to cze ci mimo że mają zielone swiatło na skrzyzowaniu widząc pieszego przy "zebrze" zatrzymuje się, bardzo często ostro hamując. To śą te innowacje które miały spowodować poprawę bezpieczeństwa? Zapewne opracował je jakiś specjalista, w zgodzie z myślą partii.
  • @Boga z gazu - a to nie znaczy, że masz wchodzić jakbyś był królową angielską!!!!! może jeszcze czerwony dywan pod nózki położyć szanowej królowej?!!!!!
  • @Boga z gazu - Trochę lat jeździłem i masz rację ale swoją ! Nie zgodną z przepisami.... a ile razy przyspieszasz kiedy wskakują żółte światła ? A przecież to sygnał ostrzegawczy że trzeba się zatrzymać.... Prawda ?
  • @Boga z gazu - Chyba na Dębice ma to pierwszeństwo. Od zawsze była zasada obejrzyj się trzy razy i wchodź jej jest bezpiecznie. A nie nagle!!!!! Przejście koło cholernej Biedronki przy Nowowiejskiej plus torowisko. Stoją dwie starsze panie i pytluja ozorami- mam być aniołem i zgadywać czy zaraz wleza na przejście czy postoja jeszcze dwie godziny. Wszystkie auta zatrzymywały się i kierowcy nie wiedzieli co robić. Dzieciak, który bez żadnego zasygnalizowania nagle skręca z chodnika prosto pod koła, nie odizce wbili mu do łba że ma pierwszeństwo. Z samochodem się nie wygra. Co z tego pierwszenstwa. Włącz je mózgi. Jeżdżę i chodze ale w życiu nie wtragne pod koła samochodu. O kre.. na hulajnogach i rowerach nie wspomnę. To odrębną kategoria
  • @Boga z gazu - Chory to nasz nawyk.... w Norwegii już 15 lat temu kierowca się zatrzymuje przed pasami mając zielone ! Sam to przeżylem. . Córka od 16 roku w Norwegii przyjeżdża do Elbląga i idzie jak koń na czerwonym ! Szok prawda ale tu masz odpowiedź... życie.
  • No to niech kobyła lub klacz dalej chodzi na czerwonym, jeździć nigdy nie będzie, prędzej ujeżdżona no ale w Norwegii, fiu fiu, czad normalnie. Nawiasem widziałeś jak wyglądają norweskie miasta, poza Oslo?
  • @Boga z gazu - Chodnik dla pieszych ulica dla aut.
  • @Boga z gazu - Faktycznie w wielu miejdcach pieszy musialby miec taboret na glowie, aby zobaczyc, ze zbliza sie do przrjscia dlapieszych, bo krzaczory między jezdnia a chodnikiem czesto ograniczaja widocznosc.
Reklama