UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mam wielki szacunek do ratowników medycznych ale i w tym środowisku zdarzają się ludzie którzy uważaja, że zawsze mają rację. Do mojej mamy ta sama załoga karetki w ciągu 3 tygodni przyjeżdżała 4 razy. Była to osoba starsza, schorowana mało kontaktowa mocno cierpiała. Zawsze pretensje po co wzywamy pogotowie przecież wszystko w porządku. Empatia na poziomie 1.Za 5 razem przyjechali żeby stwierdzić zgon w domu. Niedawno też musiałam wzywać pogotowie tym razem do męża i już się bałam ale niepotrzebnie. Pełen profesjonalizm Panów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    35
    5
    Margolcia(2024-07-10)
  • @Margolcia - ciekawe ile razy w tym samym czasie był u pani lekarz rodzinny
  • Ani razu, bo po co mama chora wystarczy leki przepisać.
  • No i jeszcze prawda nie objawiona... po czym poznać iż niedziela jest handlowa? O dziwo nie ma tłoku w rejestracji Szpitala. Na 280-320 rejestracji w niedziele niehandlowe, to ok 85 do 150 w niedziele handlowe! To druga strona medalu naszej eblongowej społeczności...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    bez podpisu(2024-07-10)
  • @Margolcia - Niech Pani zrozumie, że pogotowie ratunkowe jest od ratowania w nagłym przypadku a nie od leczenia ludzi ciężko chorych leżących. Od tego są lekarze prowadzący leczenie pacjenta i to oni powinni zająć się takim pacjentem, również przeciwbolowo. Nie pogotowie.
Reklama