UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Drużyna kajakarzy już nie wie jakie nazwy wymyślać. Dwa miesiące temu wygrali pod inna nazwa wcześniej pod 50+ i dzeci tym razem ENTC. Regulamin mówi jasno że zawodowe drużyny nie mogą brać udziału więc jeśli kilka osób trenuje zawodowo to nie powinna brać udziału. Brawa dla Was że wygraliście już któryś raz z rzędu z amatorami, ludźmi którzy tworzą ekipy często kilka dni przed zawodami. Hashtagi: #Tajger
  • Ale masz ból tylnej częsci ciala :) ostatnio też tak pisałeś:) Trenuj więcej, może się uda. My smoków nie trenujemy w przeciwieństwie do innych. Także bez spiny :) to tylko zabawa :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    5
    Kajakarz podobno zawodowiec(2024-08-25)
  • @Kajakarz podobno zawodowiec - Tak pisałem rok temu i nic się nie zmieniło dalej budujecie swoje ego przez wygrywanie z amatorami zebranych kilka dni przed zawodami. Dla nas to zabawa a wy powinniście się gdzie indziej bawić ale jak się nie da wygrać w innych zawodach to fajnie się podbudować na amatorach. Myślcie nad kolejna nazwa na kolejne zawody żeby osoba nie znającą tematu oczy mydlić. Hashtagi: #Tajger
  • Zmiana nazwy na ostatnią wynika z przypadku na fakt współpracy z firmą ENTC. :) Zmiana poprzednio i jeszcze wcześniej wynika z faktu iż to zależy od tego ilu mamy tzw. Amatorów:) a mamy ich znaczną większość w każdych zawodach. Jest to zabawa i zależy nam również na promowaniu sportów wodnych. W innych osadach też pływają kajakarze zawodowcy :) i jakoś nikt nie zwraca na to uwagi. Dla lepszego zgrania i nauki z praktycznego punktu widzenia dobrze mieć kogoś w zespole kto podpowie co i jak; ) I zapewniam Cię z ogromnym szacunkiem do Ciebie, że nie brakuje sukcesów kajakarzom zawodowcom aby sobie podbudować EGO na regatach smoczych łodzi ze względu na fakt tylko i wyłącznie dobrej zabawy i promowania sportów wodnych jak i współpracy zespołowej. Tak samo jak może nie wszystkie osady, ale i w przypadku naszym zespół jest zbierany zazwyczaj dwa tygodnie przed samymi zawodami :) No ale cóż, myślę że nie ma co się o to szarpać. Tylko się dobrze bawić i zdrowo rywalizować. Uwierz mi, że jeżeli bylibyśmy zespołem złożonym tylko z kajakarzy nie walczylibyśmy na "zapałki" z wieloma osadami :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Kajakarz podobno zawodowiec(2024-08-25)
Reklama