UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ale i tak lepiej. Mój debiut w szukaniu pracy był w 2012 roku gdy skończyła studia. Oczywiście w Elblągu po moim kierunku nawet na staż tylko po znajomości. Poszłam więc złożyć ofertę do lumpeksu na dworcu. Trzeba było w wyznaczony dzień przynieś CV. Poszłam, a tam kolejka przez cały dworzec kończyła się dalej niż stanowiska autobusowe. Nie czekałam, zaszłam do Chińczyka po największą walizkę, a potem kupiłam tani bilet lotniczy za granicę. Do wielu miast już można wrócić z emigracji, ale w Elblągu wciąż trudno o normalność. Ale ktoś, kto zarabia więcej niż prezydent Warszawy zdaje się tego nie zauważać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    37
    5
    Chcemy godnego życia w Elblą(2023-04-26)
  • @Chcemy godnego życia w Elblą - Znamy takie historie. Na emigracji czytasz zapewne konstutucje do snu i plaszesz nad upadkiem praworządności w Polsce.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    4
    Realista1(2023-04-26)
  • @Chcemy godnego życia w Elblą - Tak niestety wyglądał rynek pracy w latach 20 lat temu. Obecnie nie pracują tylko lenie dla których socjal od PiS jest spełnieniem marzeń. Elbląg w niczym nie różni się od innych miast. Księgowa zarobi 6tys netto, ogarnięty handlowiec podobnie 6-7 netto. Pewnie rzeczy nigdy się nie zmienią i personel bez kwalifikacji zawsze będzie zarabiał najniższą krajową. A jak ktoś lamentuje, że stolarz nie chce płacić 6tys na łapę niech sam sobie firmę otworzy i zobaczy jak to jest wesoło.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    14
    Marcin40(2023-04-26)
  • @Marcin40 - Ale w 2012r to popsl rzadzilo. I tego kolego nie omieszkales nawet wspomniec. Minelo kilka lat od 2012r i nagle jak za dotknieciem rozdzki rynek sie zmienil. Zaskakujace.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    4
    Sumienie(2023-04-26)
  • @Sumienie - A Ty z liczeniem masz problem ? Kiedy to było napisałem 20 lat temu. Kto wtedy rządził. A kiedy był 2012 to sobie sam dodałeś jak Ci się wszystko z PO-PSL kojarzy. A potem był 2015 PiS dostał kraj na inflacji 0 i stopach procentowych NBP ledwie dodatkach. Złe szkoły Ci Twoi różdżkarze pokończyli chyba. Zaskakujące to można w dwie kadencje rozwalić kraj w pył. Mamiąc ludzi obietnicami przecież my Wam dopłacamy na każdym kroku...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    Marcin40(2023-04-26)
  • @Marcin40 - Glupoty wypisujesz. Z reszta jak zwykle.20 lat temu bylo sld z psl, a w 2012 psl z po. Jedno i drugie dziadostwo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    Sumienie(2023-04-26)
  • @Sumienie - Głupoty wypisujesz. Taka to rozmowa z cepem. Jak Ci PiS rozdaje to się ciesz i płać te rachunki na paragonach swoich.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    Marcin40(2023-04-26)
Reklama