UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przypominam że w czasach kiedy rządziła opozycja wielu ludzi nie mogło znaleźć pracy i zarobić na chleb. Poza tym uważam że port należy przekazać w mądre ręce.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    23
    55
    TeofilSkorupa(2023-04-26)
  • @TeofilSkorupa - Ponadto jesteś użytecznym pis idiotą.
  • @TeofilSkorupa - Żywność na świecie tanieje o 30% w Polsce drożeje i 50%. Paradoks rządów wg PiS.
  • Raczej platformerskim trolem.
  • @TeofilSkorupa - Poziom skrajnego ubóstwa wyniosło w 2022 roku 6,5 proc. Co oznacza powrót do 2015 roku jednocześnie dramatyczny skok rok do roku względem 2021.To gdzie ten miód palancie.
  • @TeofilSkorupa - Masz rację, mądre ręce to port dla Elbląga i jego mieszkańców. Mądry Prezydent Witold Wróblewski dba o nasze mienie i wspólne dobro jakim jest port miejski. Port dla Elbląga nie dla PiS.
  • @TeofilSkorupa - Teraz nie muszą szukać bo prowadzą pasożytniczy tryb życia.
  • Źródło tych danych poproszę. Rano dostałeś SMS z tekstami na dziś POwski trollu?
  • Prezydent Wróblewski "świetnie" dba o wspólne dobro - rozwalone mosty, podziurawione ulice, beznadziejna komunikacja miejska, zakupy nieruchomości bez sensu (ul. Łączności), przegrane procesy sądowe, sprzedaż wszystkiego co się da... Tylko udziałów w porcie nie sprzeda rządowi. Bo nie :-) No chyba, że znajdą się inwestorzy z wysp Tuvalu, wtedy może tak. ; -)
  • Dane powszechnie znane i dostępne. Problem masz Pisowski trollu ? Pewnie też zakupy robisz w tym sklepie co to w nim ceny nie wzrosły. Magia wg Minister Moskwy.
  • @TeofilSkorupa - A ja dostałem pracę w banku chociaż nie spełnialem kryterium rekrutacji. Można? Można.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    6
    Jestem z PiS.(2023-04-26)
  • I co? I dalej rzadzi twarda reka i ma sie swietnie. Zaloze sie, ze jaby jutro byly wybory znowu by uzyskal bardzo dobry wynik. Takie mamy spoleczenstwo w miescie... naiwne, zeby sie nie wyrazac
  • Problem mam z kłamstwami POpierających PO. Ile ci płacą za te bzdury? "Powszechnie dostępne dane" - na komórkach z przekazem dnia dla takich jak ty.
  • @TeofilSkorupa - Przypominam że rzeka należy do skarbu państwa a więc droga do portu powinna być zrobiona z państwowych pieniędzy ( czyt. Naszych) nierząd innych nie ma
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Paweł 678(2023-04-26)
  • Jesteś mało bystry lepiej się sieroto nie wypowiadaj. Teraz jak jest źle to tylko leniom. Niech dalej będzie PiS.
  • @TeofilSkorupa - Teo, Ty znowu pijesz od rana?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    gośćcopojajkachsiędrapie(2023-04-27)
Reklama