UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Lepiej przemyślcie działanie nowego ministra finansów, dąży do tego, żeby nasze oszczędności w Bankach zostały zamienione na środki inwestycyjne. Bedą prowadzili działania profilaktyczne dla ludzi i uświadamiali, no ciekawe, czy użyją do tego środków mocniejszych jak dotychczas. Już kiedyś mieli takie plany. żeby pożyczyć dla państwa na 100 lat nasze oszczędności. Bądźcie czujni bo co jeszcze Tusk wymyśli, może ogłosić się carem i co? No ale chcieliście tego.
  • Przecież wiadomo że ci z PO Do tej pory nie zwrócili pieniądzy ukradzionych z Amber golden a i w Elblągu działała spółka szwindel tzw spółka aqua park. POwcy pobierali wypłaty z budżetu miasta a spółka nawet sztycha łopaty nie wbiła. Gdyby mięli honor to by te pieniądze zwrócili. Zmarnowali także dużo pieniędzy na ankietę propagandową w sprawie portu. Ankieta okazała się nie wiążąca i bezzasadna.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    2
    A to Polska właśnie(2024-02-07)
  • @A to Polska właśnie - To jest rzeczywiście skandal, te pieniądze zrabowane ludziom przez Amber Gold powinny być zwrócone przez Państwo Polskie, to działo się za Tuska, to zrabowano za Tuska, I wszustkie instytucje nadzoru finansowego, a tak że ostrzeżenia zostały zignorowane za Tuska a Komisja Nadzoru Finansowego, - mając sygnały o braku uprawnień zatwierdziła I wydała zezwolenie na to okradanie - skoro tak, to pieniąžki powinny być zwrócone, a winni powinni siedzieć w ciupie, bo to instytucja państwowa biernie przyglądała się włącznie z Tuskiem jak okradano ludzi. Komisje Wassermanowej zbyt łagodnie traktowały oszustów, którzy dostali gwałtownej amnesties I na każde pytania komisj odpowiadali " nie wiem", nie pamiętam" " nie odpowiem, bo to może zaszkodzić mnie I mojej rodzinie"- złodziejstwo powinno być surowo karane, a skutki tego złodziejstwa nie mogą chronić rodziny, lecz powinny być surowo napiętnowane.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Ukarać winnych(2024-02-08)
Reklama