UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Panowie oddali strzały każdy w swoje kolano, wprawdzie Wróbel nie ma wiele do stracenia bo startować nie będzie to drugi Pan Kandydat właśnie pokazał w jaki sposób może sprawować rządy - pozwem, kłótnią, rządaniami odszkodowań wedle własnego interesu - za takiego prezia ja dziękuję i na Kandydata nie zagłosuję.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    14
    Grzesiu Nowaczyku - wróć!(2024-02-07)
  • MariuszLewandowski-Fc @Grzesiu Nowaczyku - wróć! - Mój drogi jeśli nie dorózniasz poblicznego przekazania do mediów informacji o nielegalnej instalacji w pomieszczeniach "Wolnego Elbląga" nie poprzedzone orzeczeniem Prokuratora w postaci postawienia zarzutów od skirowania zawiadomienie o podejrzeniu popełnienie przestępstwa przez urzędnika magistratu to wybacz - jesteś ignorantem. Pan Rodziewicz skierował szerag podonych zawiadomień i chwała mu za to bo przeciera niowe szlaki i jest tu prekursorem przynajmniej w zwalczaniu oszystów pokazowych tak jak Wróblewski znalazł sposób na sklepy z dopalaczami kóre kupiła cała polska. Co jest groźniejsze wyłudzenia czy dopalacze widać po twoim wpisie najlepiej. Gdyby Missan miał podejrzenie sfałszowania czegokolwiek i nie zawiadomił Prokuratury / zakładając że on to zrobił/ miałby zarzut niedopełnienia obowiązków. Odstaw to co palisz bo ci szkodzi....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    18
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-07)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Czy do obowiązków zawodowych jegomościa należy pozywanie politycznego antagonisty? chyba nie.
  • Karanie hajterów to moje hobby ale i obowizek społeczny że tak powiem. Jak ktoś niszczy ławki w parku warto go zatrzymać. Jak niszczy debate w sprawach ważnych tym bardziej. Jezcze coś szanowengo Pana interesuje?
Reklama