UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kurcze, ja rozumiem, NIE jeździmy po alkoholu i wogóle, ale na litość boska, 0.6 promila to nie jest pijany człowiek! Ja wiem, że takie teksty fajnie się sprzedają (no może nie tu na zaściankowym portelu), ale dajcie spokój. Potem czytasz onet czy inne wp i "Pijany opiekun... " - 0.05 promila (zjadł Pawełka), "Pijany rowerzysta... " - 0.1 promila (wypił lekkie piwo na przejażdżce w upalny dzień) i tak dalej... Kraj wódą i browarem płynący w dowolny dzień tygodnia, a robicie afery jakby prohibicja była. Absolutna hipokryzja.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    26
    14
    procenty?niemówięnie(2023-11-22)
  • @procenty?niemówięnie - Bardzo mi przykro, ale 0,6 promila, to jest pijany człowiek, a Ty za takie wpisy powinieneś też ponieść odpowiedzialność, szkodniku
  • To że ty jesteś pijany przy 0.6 to nie znaczy, że wszyscy inni sa. Rozumiem, że całkiem spora część Europy też bluzgasz od pijaków przy ich dozwolonym limicie 0,5 promila? Powtarzam, nie popieram jazdy po pijaku, ale nie popieram też śmiesznego przesadzania w clickbajtowych tekstach.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    14
    safsfafsa(2023-11-22)
  • To że ty jesteś pijany przy 0.6 to nie znaczy, że wszyscy inni sa. Rozumiem, że całkiem spora część Europy też bluzgasz od pijaków przy ich dozwolonym limicie 0,5 promila? Powtarzam pajcu, nie popieram jazdy po pijaku, ale nie popieram też śmiesznego przesadzania w clickbajtowych tekstach.
Reklama