UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czas trenera w Olimpii właśnie minął
  • A to nie chodzi o to, zeby przegrac? Dziwne to ze juz czwarty mecz przegrany, pod koniec meczu lub w doliczonym czasie? Czyzby Olimpia znowu nie chciala byc na czele tabeli? Wcale sie im nie dziwie, przeciez nie moga grac w I lidze, bo nie mamy odpowiednego stadionu. Mimo ciaglych obiecanek wladz elblaskich, ze stadion bedzie wyremontowany.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    4
    Taka prawda(2023-04-22)
  • @Taka prawda - Ty tak serio? Nie wierzę że przegrywaja wszystko dlatego że murawa jest za zimna zwłaszcza że Energa kasą sypnęła... Pieniadze nie grają, możesz przepłacać kogo chcesz ale jak nikt bramki nie strzela to i za miliard tego nie zrobi. Brakuje im serca i czystej radości z gry. Brak wiary w swoje możliwości a może po prostu kondycji. Pieniedzmi jeszcze nikt nie wygrał a miliony dla Polskiej reprezentacji za wyjście z grupy pokazały że po tej premii już nikomu i na niczym niezależało. Mistrzostwa w plecy, kasy brak a wstyd i żenada pozostała,
  • To nie tak, tu nie chodzi o to ze sa jakies mecze kupowane czy sprzedawane, ale dzieje sie cos dziwnego, mam pytanie jak to sie dzieje i to juz od kilku lat, ze najpierw wygrywaja, sa bardzo wysoko w tabeli, a potem nagle zaczynaja przegrywac i spadac coraz nizej w tabeli. Jestem kibicem i sledze rozgrywki naszej Olimpii od dawna, powiedz mi dlaczego tak sie dzieje? Wygrywaja z silnymi druzynami, chocby ze Stomilem Olsztym, ktory teraz jest wysoko w rankingu i innymi silnymi druzynami, a potem nagle nie moga sobie poradzic z druzynami ktore sa w stresie spadkowej, o co tu chodzi? Kiedys byla transmisja meczu Olimpii z jakas druzyna i komentator powiedzial cos takiego, ze Olimpia to dziwna druzyna, bo nie chce grac w 1 lidze. Wytlumacz mi to, jezeli takis madry o co tu chodzi ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    1
    Taka prawda(2023-04-22)
  • @Taka prawda - o kasę. I cynizm Wszystko.. Dobrej niedzieli
Reklama