UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie wiem o co większości chodzi z tym celem sportowym. Uważam że są ekipy które idą po awans jak bo mają większy budżet jak np. Motor, Chojniczanka, Wigry, Ruch. .. My spokojnie bez stresu znajdźmy sobie miejsce w tej lidze. Może będzie to czub tabeli może środek a może znowu będziemy drzeć o utrzymanie. Jesień zweryfikuje wszystko i wtedy będziemy się drapać po głowie co dalej. Ja też chciałbym ekstraklasę w Elblągu ale wiem że narazie to nierealne. Hamujcie piętą z emocjami a zobaczymy co będzie z tej układanki. 2 lata z rzędu mamy kasę z PJS więc coś się dzieje w tym temacie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    1
    Kaszub(2021-07-29)
  • @Kaszub - Kasa z PJS łata dziury nie idzie to ku rozwojowi. Regulamin bardzo nam sprzyjał. Drużyny rezerw nie są klasyfikowane więc i Wrocław i Poznań nie liczyły się do podziału szmalu. Taki Lech i Śląsk z PJS wziąłby hajs z dwóch poziomów rozgrywek żonglując tymi samymi zawodnikami. Tylko zwicęska w klasyfikacji Skra zgarnęła z PJS 1,1 mln i zrobiła awans. A my tułaczka po strefie spadkowej i nawet wtedy Ksiądz chrzanił tylko o kasie za juniorów nie wartości sportowej drużyny. Ten sezon nie powinien wyglądać źle o obym się nie mylił, bo jeśli będzie inaczej poleci po jesieni trener a spadek byłby porażką sportową tych zawodników.
Reklama