UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ciekawi mnie co kapelan ks. Popiełuszko powiedziałby na temat dzisiejszej Solidarności.....
  • Nic by nie powiedział ! Był po prostu sobą, facet który w potrzebie podał rękę, po prostu wypełniał swoje powołanie i tyle. To że go się śledzą i grożą to wiedział na bieżąco a mimo to czuł moc ludu który go potrzebował... i był świadomy najgorszego a mimo to nie złamali go !!! Może gdy żył i miał wpływ jak Wojtyła to i tej neo solidarności by nie było bo podobnie jak większość żyjących w tamtych latach uważam że sztandar solidarność podobnie jak PZPR powinien odejść do gabloty dla upamiętnienia historii tak tej złej jak i dobrej. Nie można wszystkich mierzyć jedną miarą. Popiełuszki był przede wszystkim Człowiekiem...
  • Teraz takich kaplanów z taką charyzmą jest mało.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    1
    Patriota(2024-09-24)
  • @Patriota - Kapłani są zwykłymi ludźmi, składają przysięgę ale życie weryfikuje moc tej przysięgi. Popiełuszko był w czasach zrywu narodu, podobnie ja jak i wielu innych ludzi którzy byli w różnych zawodach kształceni. Ale wspólna walka łączyła nas że sobą... Poczuł siłę ducha i poszedł z narodem do końca... Dla mnie pozostanie Jurkiem jak Wojtyła Karolem, byli jednymi z nas, jedli z tej samej miski ! Ale na tym świat złożony jest że są osoby wybijające się, odważne i za nimi idzie lud. Nikogo nie chce urazić ale co Oni więcej zrobili od wielu innych którzy zginęli za wolność a mimo to kler Klera świętym ogłasza, to jest nie fer wobec Boga i Bliźniego bo jesteśmy wszyscy dziećmi Bożymi.....
  • @Patriota - Popytaj w Dąbrowie Górniczej albo w Drobinie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    Oni mają charyzmę(2024-09-24)
Reklama