UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To prawda, to był fantastyczny koncert. Orkiestra jest cudowna, a jej koncerty na długo zapadają w pamięć... niech w końcu powstanie filharmonia, żeby były odpowiednie warunki do pracy dla tych wspaniałych muzyków
  • Nie jestem wrogiem EOK, ale gdy czytam podobne komentarze zastanawiam się czy ich autorzy byli kiedykolwiek na koncercie innej, jakieś renomowanej orkiestry. Gdzie EOK koncertuje? Dla EOK ma zostać wybudowana filharmonia, pomysł z księżyca. Obiekt typu filharmonia musi na siebie zarobić, jak to osiągnąć w Elblągu? Skąd wziąć tylu wykonawców aby filharmonia tętniła muzyką, sama EOK to za mało, skąd wziąć widownię która zapełni salę. Bawi mnie jak ludzie przejdą się raz czy dwa na koncert lub do teatru i udają melomanów, teatromanów. Do osoby też to samo pytanie co do poprzedniej: czy osoba ma choć jedną płytę EOK?
  • Tak mam, a komentujący? I byłam na wielu koncertach i nie tylko tej orkiestry, również na wielu spektaklach, nie tylko w Elblągu i uważam, że Orkiestra reprezentuje wysoki poziom i należy jej się odpowiednie miejsce do pracy. I wydaje mi się, że z komentującym/jącą raczej na żadnym z nich się nie spotkałam sądząc po tonie poprzednich wypowiedzi... Bawi mnie, jak ludzie nie byli na żądnym koncercie, ale anonimowo wszystko krytykują..
  • Niech osoba sobie wyobrazi, że bywam na koncertach, również EOK choć sporadycznie, bo nie jestem ich fanką, mam jedną płytkę, kupioną jako ciekawostkę. Na 11.10.wybieram się na Quo Vadis (bilety są). Dlaczego osoba zakłada, że EOK nie ma miejsca "do pracy", otóż ma odpowiednie i wystarczające, osoba jest mocno niezorientowana w temacie. Cóż to są "żądne koncerty"? Jaki był ton mojej wypowiedzi? Natomiast ja z wypowiedzi osoby wywnioskowałem tyle, że szkoda czasu na konwersację. Proponuję wymianę płytek na tydzień, bo nie zamierzam kupować kolejnej. Ja niczego nie krytykowałam, na pewno nie EOK bo to oczywiste dobro elbląskie. Odniosłam się do nietrafionego komentarza zamieszczonego anonimowo. Poprawi osobie nastrój jak się podpiszę? Co to zmienia? Filharmonia w Elblągu ma takie samo uzasadnienie jak stadion rozmiarów Camp Nou.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Teresa Nowacka(2024-10-01)
Reklama