UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kasaki: tutaj nikt nie zazdrosci jej studiów haha bo to nie problem zrobić, są wszedzie szkoły dostepne ale chodzi o jej poziom tzw. dziennikarski, rozumiem to obrońca MW? Nic mi ona nie zrobiła, ale po to jest działań komentarza i mediów sieciowe aby komentować! KOMENTOWAĆ! DOBRZE CZY ŹLE już inna sprawa, ale regulamin portelu pozwala wiec ludzie piszą co czują na jej teksty. Nikt nie jest przeciwko Monice - bo każego tutaj się atakuje gdy pisze słabo, a ja widać nie tylko mnie ona śmieszy swoim warsztatem z UWM! to ironia a nie zazdrość :) UWM haha rozumiesz? celowo to zostało podkreślone UWM jako obiekt kpin a nie zazdrości że ukończyło studia które nie są czymś nadzwyczajnym. Każdy możę je skończyć co nie znaczy że jest się mądrym :) przykładów multum. A Monika musi się przyzwyczaić, żę kij ma dwa końce. Ona atakuje, ona bedzie atakowana przez odbiorców :)
  • Co wy z tym UWMem? Jezu, studia jak studia. Jakby skończyła UG to co, mądrzejsza by byla? Przecie uczelnia niczego nie gwarantuje. A tak poza tym chyba na imie Marta.
Reklama