UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zespół jakich milion było w latach 80tych. Nic szczególnego. Taka rockowo popowa papka.
  • Nie wiem czy milion i w latach 80tych, a na pewno nie w Polsce. Ci się wydaje, że Led Zeppelin to była oryginalna twórczość ? Rżnęli na potęgę jak wielu i większość się do tego sama przyznaje. W rocku to co miało być wymyślone to przez 50 lat wymyślone zostało. Klasycy rocka rżnęli z muzyki bluesowej lat 50/60tych, kolejni z kolejnych etc. Kilka lat temu Jack White nagrał swoje wykonania zapomnianych bluesmenów z delty. Wszystko już było.
  • No właśnie. Grają, mają talent, wszystko poprawne a w tym nie ma nic ze szczerości, spontaniczności i pazura. Mdłe, miałkie, nijakie. Jak rżnąć to z pomysłem. Taki Maneskin jest totalnie syfiasty ale gołe suty i tyłki na scenie są i koncerty pełne. Taki mamy klimat i brak czegokolwiek nowego i oryginalnego.
  • Rżnąć z pomysłem to znaczy osiągnąć swój styl i brzmienie. A to dane nielicznym. Chłopakom trzeba kibicować bo są młodzi i stąd. Osobiście to biorę za plus, że nie sięgaja po argumenty w postaci gołych sutów i tyłków. Czym sa Maneskin ? Żałosnymi szansonistami jednego sezonu udającymi rockmanów. Nie ma w tym nic oryginalnego. Ani nowego.
  • Pełna zgoda. Chłopaki są spoko ale muszą poszukać czegoś innego bo przepadaja w tym potoku komercji.
  • Byłem na ostatnim koncercie chłopaków w Mjazzdze i oj pazur był konkretny. Nie znam dobrze angielskiego, ale chłopaki doskonale oddają emocje swoich piosenek na scenie a przy tym są przesympatyczni. Szkoda, że większości swojego repertuaru nie mają nigdzie udostępnionego, bo liczyłem na premierę tych mocniejszych kawałków. Pozdro
Reklama