UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dajcie już spokój. Czy ktokolwiek zna kogoś kto zmarł z powodu tego wirusa ???
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    22
    Ktokolwiek gggg(2020-06-17)
  • @Ktokolwiek gggg - "Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą"nie twierdze ze wirus to sciema, ale to jak go sie przedstawia w mediach to juz tak, czemu nie mowi sie o szerszym kontekscie tego narzedzia, to nie jest jakis tam wirusek jak grypa co roku, to wyszlo z labolatorium, jutro moga go rozpylic samoloty nad warszawą w co nikt nie uwierzy i powiedziec ze trzeba cala gospodarke wstrzymac bo ludzie poumierają bo wszyscy sa zakażeni bo wirus zmutowal i stara szczepionka juz nie dziala i tak w kolko, wywalic pieniadze w bloto na jakies g warte maseczki, maseczki to powinni nosic tylko ci co kaszlą, po kiego diabla mam nosic jak nic nie rozpylam bo normalnie oddycham, wprowadzic tarcze nr 50 przyzwyczajac ludzi do socjalizmu, do kolchozu ue
  • Ty im nie pisz takich rzeczy. .. napiszą zaraz, że niespełna rozumu jesteś i każą w psychiatryku zamknąć. .. do tego jeszcze nazwa Cię faszysta, bo to ostatnio wśród lewaków bardzo popularne. .. ale żadnego oczywiście argumentu nie przedstawia. .. bo swoista cecha lewackiej "kultury"dyskusji jest odrzucenie drugiego błotem do tego stopnia, że już nie będzie mógł wymusić z siebie ani jednego słowa i stwierdzenie, że z takim to już nie ma co dyskutować, bo argumentów żadnych nie przyjmie. .. ot cała filozofia lewactwa i głupoty. .. jak to ktoś mądrze napisał w starych księgach. .. dyskusja z głupim, to jak dyskusja z pijanym. .. wszystko mu wytłumaczysz, a on na końcu i tak zapyta - "ale o co chodzi?"a w ostatecznym rozrachunku zacznie krzyczeć, obrażać, a jak już i to nie pomoże, to wyjdzie na ulice i będzie burdy wszczynał. .. bo innego nic nie potrafi. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Cogitans(2020-06-17)
  • @Ktokolwiek gggg - "Dajcie już spokój. Czy ktokolwiek zna kogoś kto zmarł z powodu tego wirusa ???"TAK ZNAŁEM.
  • Znałeś, czyli już nie znasz. Widzisz, wszystko mu się zgadza. Może żyć dalej w świecie bajek i teorii spiskowych mówiących, że wirus to ściema.
  • Ja znałem kogoś, kto miał raka. .. znałem też kogoś, kto uległ śmiertelnemu wypadkowi. .. znałem też kogoś, kto popełnił samobójstwo. .. i co z tego? Czy to oznacza, że z powodu tych wszystkich przyczyn śmierci będziemy niszczyć całe społeczeństwo? Może z powodu raka ktoś wpadnie na pomysł, żeby zakazać producentom produkować żywność, która zawiera największe pod słońcem g. .. no? Nieee. .. na to nie wpadnie nikt. .. bo korporacje by za mało zarabiały. .. Ale. .. dzięki wirusów te corporacje zarobią jeszcze więcej. .. a może zakazmy jeździć samochodami? Tyle wypadków. .. a może zakazmy używać ostrych narzędzi. .. też sporo osób ginie. .. a może. .. zamknijmy ludzi w klatkach. .. z miękkimi ścianami. .. budujemy im korytarze, żeby mogli iść do pracy. .. korytarze równiez w miękkimi ścianami. .. zabieramy ostre narzędzia. .. dostarczy rozrywkę do domu. .. wirtualne spotkania. .. wszystko wirtualne. .. jedzenie każdy dostanie w pigułce. .. wtedy będziemy bezpieczni. .. żaden wirus. .. żadna bakteria. .. w zasadzie. .. nic nie będzie nam groziło. .. i tak. .. w "szczęśliwości"dotrwamy cudownego wieku. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Cogitans(2020-06-17)
Reklama