UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • I tym sPOsobem kolejny prywaciarz-spekulant dorabia się publicznym kosztem - zaświadczenie o legalnych dochodach i niewyzyskiwaniu ew. pracowników przedstawił jeden z drugim? Czy to jaka arystokracja lokalna albo insza nomenklatura znowu zanabyła? #tePytania; [Zdj. Tymczasem w innem systemie walutowem... ] #WalkaKlasCałyCzas! Hashtagi: #libki, #oligarchia, #wyzysk, #szwindel, #profit, #rak
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    28
    lubie.kefir(2022-10-10)
  • @lubie.kefir - Gdybyś miał kasę i byś kupił by nie popadało w ruinę wyremontował, też byś się nazywał prywaciarzem spekulantem?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    22
    0
    Art :)(2022-10-10)
  • @Art :) - Zależy - np. w jaki sposób bym się ew. dorobił tej kasy i w jakich okolicznościach wszedł w posiadanie rzeczonej nieruchomości; #PantaRhei, #wRozmiarzeErłopejskim; Hashtagi: #libki, #oligarchia, #wyzysk, #szwindel, #profit, #rak
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    15
    lubie.kefir(2022-10-10)
  • @lubie.kefir - Tego komentarza już nie ma na Twoim profilu zanim usunąłeś zdarzyłem zrobić screen. To jest przykład co myślą o Tobie polscy komuniści. O Tobie i twoim uwielbieniu zbrodniarza Putina. Ja nadal mam nadzieję że prokuratura zainteresuje się twoim profilem i twoja działalnością na rzecz zbrodniczej Rosji.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    0
    Niszczlewactwo(2022-10-10)
  • @Niszczlewactwo - To napisał Jacuś-libek przecież, nie żaden z moich Przyjaciół-Moskali, zatem zważaj na swe POdłe słowa, łapciu; A szkoda, że odpowiedzi nie zacytowałeś, bo była literacko znacznie ciekawsza, niż ten atlantycko-grafomański, POdżegacki troll-bełkot:) #PrawdaWasWyzwoli;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    7
    lubie.kefir(2022-10-10)
  • @lubie.kefir - To napisał Twój wafel bo nikt inny nie ma możliwości komentowania na twoim profilu. Nie będę screenowal Twoich wulgarnych odpowiedzi. Myślę że już wszyscy mają dość twojego chamstwa. Bardziej mnie interesuje kto laikuje twoje posty a listę popierających zbrodniczą Rosję mam drugą oczywiście dzieki tobie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    1
    Niszczlewactwo(2022-10-10)
  • @Art :) - He he on i kasa???!!!! Żeby mieć kasę trzeba pracować i jeszcze raz pracować. Juz minęły czasy gdy komuniści dorabiali się dzięki pracy naiwnych robotników.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Niszczlewactwo(2022-10-10)
  • @Art :) - On nie będzie miał kasy, bo żeby ją mieć trza zapi@#& lać, a lubię. kefir potrafi tylko w necie swoje frustracje wylewać
  • @lubie.kefir - Ciągle na kacu i ten kefir żłopiesz, zarób pieniążki i kup, był przetarg, sprawdź swoje dochody
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Kazimierz W.(2022-10-10)
  • @lubie.kefir - PO PrOstu śmiech na sali, pij kefir, lubisz
  • @Niszczlewactwo - A z psychiatrą już na ten temat rozmawiałeś, przypałowcu? Bowiem twoja chorobliwa obsesja, mania prześladowcza oraz liczne kompleksy (w tym - mikrego przyrodzenia) świadczą ewidentnie o schorzeniu psychicznym. Lecz się, brunatniaku półmózgi, póki czas, bo potem to już tylko przymusowo w kaftanie skończysz. #SłynneProroctwa Hashtagi: #PrawdaWasWyzwoli...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    lubie.kefir(2022-10-11)
  • @lubie.kefir - koliński znowu se jaja liżesz lajkując własne wpisy
  • I tego też zazdrościsz, eunuchu za Szczytna? Hashtagi: #PrawdaWasWyzwoli...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    lubie.kefir(2022-10-11)
  • @lubie.kefir - koliński, eunuch to cie zrobił, dtatego wylazlo z matki takie indywiduum
  • @Art :) - On nigdy nie będzie miał pieniędzy, gratuluję poczucia humoru
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Zielarski(2022-10-11)
  • @Niszczlewactwo - Jaki tam z niego komunista, to zwykły nierób i parweniusz. Komunizm, to sobie dopiął, by poważniej wyglądać.
Reklama