UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jem codziennie zupkę chińska z kaszanka i pół kilo makaronu z olejem. W ten sposób głodny nie chodzę i starcza mi na opłaty i nawet pare stówek zostaje co miesiąc na nieprzewidziane. W Lotto też gram ale na razie lipa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    22
    7
    Kazik.2000(2024-06-19)
  • @Kazik.2000 - Co to jest starcza? Gdybyś zaczął rozsądniej wydawać pieniądze na jedzenie, za tę samą gotówkę można nabyć o wiele bardziej atrakcyjne towary i o wiele zdrowsze, a dieta okazałaby się zdrowsza i dużo bardziej zróżnicowana. Pewnie na te nieprzewidziane wystarczyłoby i byłoby więcej, ale graj dalej w lotto i cwaniakuj dalej, taki dowcipny jesteś, hahahaha... hahahahaha, ,, hahahaha, ale się ubawiłam.
  • No to słucham Twojej propozycji za 12zl 3,500 kalorii mądralo. Chętnie wysłucham, może nawet skorzystam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Kazik.2000(2024-06-20)
  • @Kazik.2000 - No i fajnie Kazik minster Pinokio mówił że będziemy za miskę ryżu robić to już chyba nie długo. Ty Kaziu na bogato jeszcze na Lotto stać masz marzenia chłopie. Miłego dnia. Hashtagi: #Gustaw1982
  • @Kazik.2000 - 12 zł czyli 360-400 miesięcznie na wyżywienie czyli niskie masz zasiłki skoro nie możesz wydawać nieco więcej. A 3500 kalorii to dieta dla osób aktywnych fizycznie, sportowców albo ludzi ciężko pracujących fizycznie. Jeśli byś pracował na pewno mógłbyś wydawać na żywność dużo więcej. Więc zrób coś z tym.
  • Widać, że mam doczynienia z typowa influencerka z tik tok czy tam insta "nie wiem więc się wypowiem". Liczyć umie, sprawdzić zapotrzebowanie kaloryczne w necie potrafi. Niestety żeby coś wyliczyć nie wystarczy dobrze umieć liczyć. Trzeba w równaniu zawrzeć odpowiednie liczby i działania. Ważę 105kg i pracuje fizycznie to zgadlas. Natomiast musiałabyś wyjść spod klosza, ze swojej banki w której żyjesz, żeby zrozumieć że wypłata to nie tylko suma wydatków na jedzenie na jedną osobę. Tego się tak nie oblicza. Być może ty przejadasz całą swoją wypłatę, ale lwia część społeczeństwa wypłatę musi rozdysponować inaczej. Więc se daruj rady typu że mam coś z tym zrobić bo żaden autorytet nie jesteś.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Kazik.2000(2024-06-23)
  • @Kazik.2000 - Ja się na tym nie znam, ale jak się ma nadwagę (105kg), to w trosce o zdrowie powinno się ograniczyć kalorie. A tym bardziej jak kasy na jedzenie brakuje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    jasienatymnieznam(2024-06-24)
Reklama