UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czyli generalnie w temacie inwestycji drogowych wielkie zero, a to temat bardzo ważny dla elblążan. Drugi wazny temat to nowe miejsca pracy, tu też widzę wielkie zero. Więc pan Stefan Rembelski może spokojnie na rok 2025 przygotowywać kolejne Referendum, bo wybór prezydenta Missana okazał się kolejnym niewypałem, a szkoda, bo liczyliśmy, że zdejmie on wiszące od lat nad Elblągiem fatum dziadowstwa i prowincji.
  • Wybrać kogoś z poza czerwonego układu elbląskiego. Takim kimś był Śliwka. Ale nie, bo z PiSu, bo nie z Elbląga jak to krzyczeli potomkowie pegerusów z byłego województwa elbląskiego przywiezionych tu z różnych ziem IIRP a w szczególności w ramach akcji Wisła. Rodowici elblążanie-smiechu warte
  • Tak krzyczysz o miejsca pracy, to otwórz firmę i zatrudnij ludzii. A za zarobione "miliony" będziesz bawił się na wakacjach i czerpał radość z życia. Oczywiście mogę przesłać swoje CV ale będę oczekiwał 10 tyś. na rękę, służbowy telefon, laptop i samochód, a dotego jeszcze dodatki np. na siłownię i basen oraz najlepszy pakiet medyczny. Byłbym zapomniał o wczasach pod gruszą, wystarczy jakieś 5 tyś na członka rodzinny. To kiedy i gdzie mogę podesłać swoje CV; )
  • @On86 - Otwórz sam firmę a nie czekasz aż ktoś ciebie zatrudni i to na warunkach z kosmosu. To kiedy zakladasz swoją firmę?
  • "bo wybór prezydenta Missana okazał się kolejnym niewypałem" a liczyles na cos innego? Zobacz co sie dzieje w Polsce pod rzadami usmiechnietej Polski. Atom stop, CPK stop, rozbudowa portow stop, migranci - welcome. Eistein zwykł miawiać, ze szalenstwem jest ciagle robic to samo i oczekiwac innych rezultatow. W Elblagu to sie wlasnie dzieje. Wybieraja wciaz tych samych, a licza na jakies zmiany na lepsze.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    6
    Bareja(2024-06-20)
  • @Bareja - Wybieraja wciaz tych samych, a licza na jakies zmiany na lepsze. Pisowcy ciągle wybierają krasulskiego. Nie ma cpk nie ma elektrowni w Ostrołęce nie ma fabryki Izery. Za to jest potężny dług publiczny i wyremontowane budowle watykanskie
  • @Bareja - "Eistein zwykł miawiać" Dlaczego takim wpisem plujesz na pamięć pana Barei ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    GłębokaMyśl(2024-06-20)
  • @Bareja - Missan wizualnie i medialnie prezentuje się sto razy lepiej, niż ten stary buc- złośliwy i nienawidzący ludzi, tylko czy będzie to szło w parze z jego działaniem jako prezydenta. Głosowałem na Andrzeja Śliwkę, mimo to życzę nowemu prezydentowi sukcesów, dla dobra nas wszystkich i ponad podziałami politycznymi.
  • @Truso - Ale co ma wspólnego prezes dużej partii politycznej i jego prezencja do prezydentury w Elblągu.
Reklama