UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W mieście wielkości i o potencjale Elbląga wystarczyłoby jedno kino z kilkoma salami i równoległym repertuarem. Dużo większy i akademicki Olsztyn ma ich dwa, Multikino i Helios. Mamy też dwa, które w jakimś stopniu sobie radzą. Światowid do tego znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie kina, w którym zamierza się ulokować Cinema. Gdyby trzeci multipleks rozpoczął działaność, wówczas padną wszystkie trzy elbląskie kina i nie będzie żadnego. Czy to o to im chodzi?
  • @Bsp - Światowid by się ostał, ale plan prawdopodobny
  • @Bsp - Wyprowadź się do tej wiochy i nie zawracaj gitary.
  • @Bsp - Jasne bo Cinema City oferuje inne filmy, budżetowe ceny i nakryją Multikino swoją działalnością. Bujasz w obłokach Światowid to kulturalna jednostka budżetowa. Przetrwałby i 3 letni lockdown i każde komercyjne kino ma gdzieś.
  • @Bsp - W Elblągu są dwa kina. Tylko jedno prezentuje nie tylko wielkie. Amerykańskie produkcje, ale też filmy z Europy.
  • A ja o ilu napisałem?
  • Nie dwa kina a trzy, trzecie Kino jest w ratuszu, przekop już gotowy, a oni zaczynają mieć juz koncepcje na budowę portu, coś na wzór z ciepłem, 20 lat coś majaczyli o obniżce o 20%, a teraz jak walnom to ze 200-300% w górę, nieudaczni likwidatorzy, zamykacze, poborcy nienależnych pensji- mamy już /W/ was dość Won na szczaw.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Szczawik(2022-08-25)
  • @Szczawik - Masz rację, tylko główne kino to przy Alejach Ujazdowskich 1/3,tam sami nieudacznicy.
Reklama