UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mnie interesuje obwodnica lub ulica Wschodnia. Budować. Co mnie obchodzi kanalik w Pomorskim skoro nawet łódki nie posiadam. Chcę szybko i bezpiecznie przemieszczać sie w mieście a nie snuć bajki o potedze mikro portu w głąb lądu.
  • naprzeciw twoim oczekiwaniom wladze miejskie i zarzad komunikacji miejskiej przygotował kilka lat temu reowlucje w przebiegu lini oraz dostosowal rozklad jazdy do twoich iczekiwan. mozesz teraz szybko i bezpiecznie podrozowac PO miescie od petli do petli. Za podwyzszenie jakosci uslug przyjdzie ci jednak dodatkowo zaplacic. bo juz od nowego roku POdwyzka cen biletow. ale mozesz byc dymny/dumna bo zaglosowalas w 2018 roku przeciwko PIS. i to sie chwali obywatelko/obywatelu towarzyszu. niedlugo POstepowa unia i tak nakaze ci zezlomowac ten twoj 10-20 letni smrodliwy szrot wiec PO co topic pieniadze w tej obwodnicy, ktora nigdy sie nie zwroci?od swojego hotelowca na debicy do centrum handlowego mozesz dojsc bezpiecznie lesna sciezka. tylko uwarzaj na korzenie oszolomie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    4
    wyborcaPO(2022-10-07)
  • Haha ten kanalik nie jest w głębi kraju jest na północy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Mądry.(2022-10-08)
Reklama