UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Myślę, że się gościu spóźnił.
  • @Rejt - Tylko trochę... wyczekał aż ten obecny przekop będzie gotowy i wtedy Andżej wywalił karty na stół... myślę, że sam będzie kopał przekonany do swojego pomysłu. Dajesz Andżej
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    52
    7
    zulawiaczekjeden(2022-10-07)
  • @Rejt - Dokładnie, w tym na to co już jest pan Andrzej nie ma wpływu. Może dopiero zangażować się jakby się spłyciło tj. za parę lat np. może pojawi się inwestor z Chin i przedłuzy drogę kolejową przez CPK do Elbląga Zdroju na wodną.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    9
    tudziez(2022-10-07)
  • @Rejt - Nogat w ujsciu jest gleboki podobno ma kilka metrow, Ale czy nadaje sie ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Rebeliant 80(2022-10-07)
  • @Rejt - No tak, to będzie jego wina, że przepłaciliśmy. Tysiące ekspertów przez 20 lat na to nie wpadła. A ja powiem jeszcze coś - taniej byłoby wybudować port. No ale Polacy są skłonni wyrzucać miliardy w błoto byle tylko Rosji dokuczyć. Haha odebraliśmy im te 10 łódeczek rocznie! Ale z nas szczwane lisy! Ale spokojnie, to również naprawimy, gdy do władzy dojdzie nasz ruch zdrowego rozsądku.
  • @tudziez - Nie po to USA zrobiło wojnę na Ukrainie i sprowokowało Rosję, żeby w Polskę inwestowały Chiny. Właśnie po to ona jest, żeby nas odciąć od tanich surowców z Rosji i bezpośredniego handlu z Chinami. Obserwujcie Czarnogórę - w tym kraju Chińczycy zainwestowali w port, więc niedługo również będzie wojna w Czarnogórze.
  • @Rejt - Kiedyś pisałem że z zalewem wislanym a np. Zalwem szczecińskim są dwa podstawowe różnice. Na z. Sz. Występują grube frakcje denne, a na z. W.Muły ily itp. Łatwiej uczymac tor wodny(jego parametry) w podstawie twardej niż w mulach. Jest na to wlascie jedna ale droga rada, ,, na głębokości zadanej, i szerokości toru, zagłębić larseny, itu wybierać, ,, a równolegle zagłębić larseny np. do głębokości 3 m. Choć brzmi to głupio to rozwiązanie zmniejsza ilość pogłębień, i opuzniania spływ błota. To uproszczenie. W przyszłości takie rozwiązanie daje dozę oszczędności. Co do Nogatu, ,, to niestety inteligencja nie wzięła tego pod rozwagę
  • @zulawiaczekjeden - Z ortografią słabo Andrzej piszemy przez "rz".
  • @Rejt - Czy ekspertami byli Sasin i mąż kota?
Reklama