UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Szanowny Panie Jerzy Wcisła - żadne Pana wysiłki nie zmienią faktu, że to nie Pan wybudował kanał żeglugowy przez mierzeję wiślaną. Żadne prężenie muskułów, żadne przypominajki faktów, ani opowieści, że ktoś komuś podprowadził pomysł. Owszem ma Pan zasługi w promocji tej idei, ale - jak to w historii bywa - nie miał Pan wystarczającej sprawczości aby to dzieło zrealizować. Sprawiły to odważne działania PiSu a Panu zostaje tylko gryźć z bezsilności paznokcie i pomniejszać zasługi PiSowskie i powiększać swoje zasługi oraz snuć marzenia o śródlądowych podróżach wodnych. Przeszła Panu koło nosa wielka szansa bycia budowniczym przekopu, Pana podgryzanie i złośliwości w stosunku do PiSu jak budowali przekop były żenujące i mimo, że ma Pan jakieś tam zasługi to muszę powiedzieć ze straciłem do Pana wówczas serce, bo pokazał Pan małostkowość. Mały kaliber po prostu. Jednak warto zachowywać klasę niezależnie od sytuacji
  • Artykuł, ani moja wypowiedź nie ma nic wspólnego z tzw. Przekopem. Dotyczy MDW E70,którą PiS wyłączył ze szlaków wartych uwagi. Na szczęście, dzisiaj już nie rządzi i ten szlak - obejmujący także Elbląg - wraca do rządowych programów. Mam w tym spory udział. ---- A co do samego Przekopu. Przypomnę, że PiS chciał zakończyć tą inwestycję 3 km przed portem. I chciał odebrać port Elblągowi. Przypomnę też, że zamknął Elblągowi dostęp do unijnych pieniędzy na rozbudowę portu - 40 mln euro. --- Może Pan opowiadać bzdury o zasługach PiS-u, ale nie radzę tego robić w Elblągu.
  • @J.W. - Jasne, PiS chciał odebrać port Elblągowi i zabrać go do Wawy. Jakim trzeba być idiotą, aby wypisywać takie brednie?
Reklama