UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • od zawsze wiadomo że do komunikacji miejskiej się dopłaca - i tak jest wszędzie na świecie! dzięki temu są te wszystkie ulgi i darmowe przejazdy. także kefirożerco i miłośniku pisiorków Jarka - lepiej zainteresuj się dlaczego twoja ukochana partia jest agenturą ruskich! :D
  • Ja nie mówię, że się nie dopłaca, bo ja to wiem - zresztą nie bez powodu jestem wielkim zwolennikiem komunikacji publicznej, najlepiej pół-darmowej; ja mówię, że skoro się już i tak dopłaca, to PO co mnożyć nieudolne byty bez POtrzeby, skoro i tak sobie nie radzą, gieniuszu?:) A która to ta "moja ukochana partia", ciekawość? Bo w Polsce, wg mojej najlepszej wiedzy, to jest tylko aktywna agentura zbrodniarzy z Waszyngtonu (cała post-styropianowa czereda, z nomenklaturową "lewicą" okopową włącznie), POdczas gdy na Rosję, to te żałosne a nieudolne cembały jeno plują. Proszę mi tu tę kwestię akuratnie wyjaśnić:) #warmongers Hashtagi: #OtakePolske...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    21
    lubie.kefir(2022-09-21)
  • @lubie.kefir - Ty to jesteś wielkim zwolenikiem życia na czyjś koszt uwielbiasz spijać nektar z czyjeś pracy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    0
    Niszczlewactwo(2022-09-21)
  • @lubie.kefir - Czyta się to jak pamiętnik pacjenta górki we Fromborku.
Reklama