UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Krótko mówiąc - nieroby, lenie i nieudaczniki. Mogę uzasadnić:) 1.ZTM i TE dawno powinny być jedną spółką, skoro i tak wiecznie trzeba do nich dokładać, zaś dwa nieudolne zarządy są po prostu zbędne. O przyczynach tych strat, to referat można by naPiSać.2.Mieliście 15 lat na załatwienie sprawy elektrociepłowni i gdybyście nie byli takimi nieudacznikami, to dziś rachunkami za emisję CO2 moglibyście sobie biura co najwyżej tapetować, a tak? 3.Kto konkretnie przytulił te już ponad 0.5 mln złotych z Porta Mare, skoro od 2 lat nic jeszcze nie zrobili, a kasa już znikła? Jakieś czary?; [Zdj. Herr Donald Tusk cieszy się szczęściem wszystkich Polaków:)] #KoniecEryDziadocenu! Hashtagi: #libki, #oligarchia, #wyzysk, #szwindel, #profit, #rak
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    22
    lubie.kefir(2022-09-21)
  • @lubie.kefir - Od razu mi się przypomina, ktoś kto miał jakieś 25 lat od ukończenia szkoły, żeby odpowiednio pokierować swoim życiem i też mu nie wyszło.
  • @lubie.kefir - A Ty lewaczku ile byś chciał przytulić za swoje nieróbstwo. Jakie masz sukcesy skoro po wszystkich tak jedziesz a sam nic nie robisz?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    2
    Niszczlewactwo(2022-09-21)
  • Psińco wiesz, w nogach śpisz, gołowąsy Jakubku Kowgier, czyli szczytnieńska melepeto - ale na pytania istotne w dalszym ciągu odPOwiedzieć nie POtrafisz #warmongers; Hashtagi: #SocjalizmWyznaczaKierunekRozwojuLudzkosci;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    15
    lubie.kefir(2022-09-21)
  • Psińco wiesz, w nogach śpisz, gołowąsy Jakubku Kowgier, czyli szczytnieński nieogarze w brunatnych kaloszkach - ale na istotne pytania w dalszym ciągu odPOwiedzieć nie potrafisz, boś zwykły jełop; #KoniecEryDziadocenu Hashtagi: #TakSieRobiHistorie;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    14
    lubie.kefir(2022-09-21)
  • @lubie.kefir - Tym razem " brunatne kalosze"?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Niszczlewactwo(2022-09-21)
  • @lubie.kefir - Ja przynajmniej mam emeryturę czego Ty nieudaczniku nigdy mieć nie będziesz. Samotny sfrustrowany bezdzietny czerwony karle z kozią bródką bez wykształcenia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    2
    Niszczlewactwo(2022-09-21)
  • @Niszczlewactwo - PiS mi da, jak będzie trzeba, fajo brunatna bez polotu i krzty nawet rozumu xD #KoniecEryDziadocenu! Hashtagi: #SocjalizmWyznaczaKierunekRozwojuLudzkosci;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    15
    lubie.kefir(2022-09-21)
  • @lubie.kefir - "Fajo brunatna" skąd te teksty towarzyszu? Ot prawdziwa twarz lewicy z " ludzką twarza" ? Wcaje bym się nie zdziwił gdybyś już dawno wypelnil deklaracje wstąpienia do PiS przychlaście lewacki chorągiewko bez honoru i zasad
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    0
    Niszczlewactwo(2022-09-21)
  • @lubie.kefir - Przypuszczam jak na starość głód zajrzy w oczy to nawet do proboszcza pójdziesz robić za kościelnego aby było co do pyska włożyć
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    0
    Niszczlewactwo(2022-09-21)
  • @Niszczlewactwo - Szanujmy się, naprawdę, to nieładnie tak wyzywać-można komuś dopiec w sposób bardziej wyrafinowany. Serdecznie pozdrawiam.
Reklama