UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A moim zdaniem ten mostek obecnie jest już zbędny. Przecież to przejście po kamieniach ma swój naturalny urok. Po co budować teraz jakąś poronioną konstrukcję z worek siana. Wyobrażacie sobie, jak maszyny, które będą użyte przy tej budowie zryją las? Naprawdę musi być ten mostek? Szkoda, że tamten drewniany uległ zniszczeniu, no ale to już się stało. I skoro nie można odtworzyć dokładnie tego, co było, to może po prostu trzeba sobie odpuścić?
  • A niepełnosprawni też przejdą z łatwością?
  • @B - A reszta trasy prowadząca do i od, tej "mini przeprawy", to jest taka dogodna do pokonania dla niepełnosprawnych? Jeśli ktoś potrafi tam dotrzeć, to i przedostanie się przez ten ciek, nie sprawi temu komuś żadnych trudności.
  • @B - niepełnosprawni nie dojdą czesto bywam i nie spotkałem żadnego, rowerowcy tez nie mają problemu z przeprawą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    kubas1(2024-06-15)
  • Jeśli chcesz chodzić po kamieniach to proszę bardzo, ale są też ludzie mniej sprawni, starsi, rowerzyści którzy też chcą korzystać z uroków parku. Kiedyś jeździłem rowerem przez ten mostek i była to najkrótsza przeprawa do drogi 509 którą chętnie uczęszczałem. Myślę, że będzie to trafiona inwestycja w odróżnieniu od mostka który powstał na rzece Kumieli w okolicach ul. Władysława 4.Tam ewidentnie w tle domysły korupcyjne lub ewidentna pustka myśli architektonicznej ( mostek prowadzi z nikąd do nikąd i nie jest w ciągu komunikacyjnym).
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    niedlagłupoty(2024-06-16)
  • @niedlagłupoty - No i ten na Władka to szczytowe osiągnięcie architektoniczne. Niezaprzeczalna uroda, lekkość konstrukcji mogłyby stać się atrakcją turystyczną, obowiązkowym punktem zwiedzania miasta. Dwieście metrów dalej w parku Dolinka drugi identyczny klamot... ale co chłopaki zarobiły to ich !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    GłębokaMyśl(2024-06-16)
  • A gdyby dało się mostek zbudować obok przeprawy kamiennej to wilk byłby syty i owca cała... ale w Elblągu to chyba niemożliwe.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    GłębokaMyśl(2024-06-16)
Reklama