UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Spalarnia w Gdańsku będzie produkowała prąd i ogrzewała domy. To się nazywa inwestycja xxi wieku! A w Elblągu? Wybierają władzę według własnych poglądów i mamy.... miasto nędzy i rozpaczy xD
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    50
    17
    Gratulacje dla wyborców(2024-06-26)
  • @Gratulacje dla wyborców - Olsztyn wyprzedził Elbląg o 30 lat do przodu a Gdańsk o 50 lat. W każdej dziedzinie zycia.
  • dobrze, że nie wyprzedził do tyłu xD
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    5
    hehhe(2024-06-26)
  • @Gratulacje dla wyborców - Elblagi to nawet przestępcę wybiorą. Byle tylko mówił że w boga wierzy
  • @Gratulacje dla wyborców - Już widzę te "głosy poparcia" jakby np EPEC wskazał lokalizację na spalarnię śmieci na potrzeby pozyskiwania energii cieplnej na potrzeby systemu ogrzewania! Byłoby jak ze Wschodnią - protesty i kładzenie się Rejtanem. To już lepiej niech Olsztyn na tym zyskuje. Elbląg to nie jest miasto ludzi - to sposób myślenia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Elbląg taki już jest(2024-06-26)
  • @hehhe - a mógłby jeszcze cofnąć do tyłu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    tak to jest(2024-06-26)
  • @tak to jest - no i nas cofnęli do tylu o 30 lat Olsztyn a Gdańsk o 50 lat
  • @Elbląg taki już jest - Oo tak, już to widzę oczami wyobraźni... "Panie, ale jak to spalarnie tutaj? My tutaj dom budowaliśmy, a wy chcecie teraz spalarnią nam tu smrodzić? Że co? Plan zagospodarowania przestrzennego? Jak budowaliśmy to nic takiego nie było! Ale jak to ten teren już od dawna był przeznaczony pod takie inwestycje? Ja nic nie wiedziałem! Żadnej spalarni mi tu pod oknem!"
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    panie ale tania działka była(2024-06-27)
Reklama