UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Patodeweloperka upycha ile wlezie. Miasto pobudowalo mieszkania 3tys/mkw wy kupuje IE za 9 tys. Każdy, kto dziś kupuje te nory to troglodyta umysłowy. POPiS na to czeka, POPiS wymyśli program wyborczy dopłat do kredytów i sami na nich ZNOWU zagłosujecie.
  • Piszesz o sobie? Znasz kogoś, kto za 3 tyś/m2 wybudował dom?
  • Jaki tłuk....3 tys/mkw 8 za tyle miasto wybudowało komunalne mieszkania. Ty ogarniasz życie ?
  • Patodeweloperka nie zna takiej dźwigni, żeby mieszkanie kosztowało 3tys. mkw. Chyba, że 15 lat temu na Sadowej jak budowali osiedle. Zaciąłeś się dwie dekady temu.
  • Jeszcze 6 lat temu nowe mieszkanie można było kupić mieszkanie za jakieś 3,3 tys.
  • Gdzie? Ja kupowałam synowi mieszkanie około 10 lat temu i świetnie znam ceny z tamtego czasu. Podaj choć trzy lokalizacje.
  • Chyba golca. Na piecu z kotłem lub Junkersie. Jak w mieszkaniu względnie było gładko i z wyposażeniem podstawowym. Szafą + kuchnia w zabudowie spokojnie brało się 6tys. /mkw.
  • Na 100% będą parkować na biedronce XD mam nadzieję, że ten sklep rozważy jakiś parkometr, bo na nowowiejskiej przy starej biedronce nie idzie zakupów zrobić i zaparkować, bo elita z regal parku parkuje tam wszędzie
Reklama