UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Elblążanie, pamiętajcie że wojna toczy się też w cyberprzestrzeni. Dlatego nie wierzcie w komentarze rosyjskich troli, że "zaraz zabraknie dla naszych"pomocy itp. Tzn. we wszystkie, które mają na celu nas skłócić ze sobą. Możemy być dumni z siebie, z tego jak wspaniale zareagowaliśmy na dramat tysięcy ludzi, naszych sąsiadów. Nie dajmy sobie wmówić, że jest inaczej, bo nie jest. Razem możemy więcej. A trolom, którzy przypuszczalnie zrobią atak na mój post i będą próbowali ośmieszyc moje słowa pokazuję środkowy palec.
  • Skoro jest tak wspaniale i ludzie jeszcze wspanialsi to czemu w dwoim komentarzu ziejesz jadem i agresją? Bo to wlasnie nazywa się falszywa empatia połączona z agresją, a miales wypaść tak idealnie i wręcz anielsko, wybacz ale niw wyszlo, a do ruskiego jak nazywasz trola mi daleko
  • Jeżeli nie jesteś trolem, to nie oburzysz się na wspomniany środkowy palec, nie zaregujesz na niego, bo po prostu ciebie nie dotyczy. Jeżeli jednak jesteś, to zareagujesz, tak czy inaczej. Proste. Tak czy inaczej, kimkokolwiek jesteś, wiedz, że choć społeczeństwo łatwo podzielić, to tym razem będzie trudniej.
Reklama