UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • My nie pisaliśmy że chcemy coś dawać, a kto nam da, czekamy na mieszkanie 4 lata i nic. Zgłosimy się wszyscy po mieszkanie, mamy dzieci. przyjdziemy znowu, żeby nam urząd w końcu przekazał lokal. Szok.
  • Tylko daj i daj. .ludzie uciekają z obawy o życie bliskich i swoje, rozumiem, ze Twoje zycie teraz tez jest zagrożone? Są sytuacje wyjątkowe, takie jak teraz na Ukrainie, rusz głowa i spójrz poza czubek własnego nosa. Czasami wstyd mi za ludzi, z którymi przebywam na codzień, egoiści do kwadratu.
  • Cywilizowani ludzie pomagają innym a nie widzą tylko koniec własnego nosa. A mieszkanie to sobie kup, zapracuj a nie liczysz tylko zasiłki i 500 plusy. Aby Ciebie nigdy nie spotkało to co tych biednych ludzi. Abyś nigdy nie musiała ruszać w świat z dziećmi i 1 walizką. Lepiej zastanów się co piszesz, biedna pokrzywdzona.
  • To zamiast czekać na mieszkanie to wez sie do roboty i zarób na to mieszkanie, mi nikt nie dal sama musze na nie pracowac. Dlaczego ty masz dostac za darmo a ja musze sobie kupic? P
  • Hmmm. Ludzie, co Wy tu wypisujecie!? Czekacie na mieszkanie 4 lata? Do roboty się wziąć, to będzie mieszkanie, a nie czekać na socjalne! XXI wiek, wojna za rogiem, a Wy tylko czubek własnego nosa widzicie! Ludzkie tragedie macie w nosie! Dzieci i dorośli umierają koło Was! Co za durne podejście! Co za durny świat! Pobudka, bo dzisiaj mnie, a jutro Tobie. .. Co za ciemnota nas otacza!!!!
  • Nie żyjesz w kraju objętym wojna, nie musisz uciekać z kraju. Więc nie mniej pretensji, do uciekinierów, że inni obejma ich opieką. Trzeba było kupić sobie mieszkanie a później płodzić dzieci. A teraz pretensje do wszystkich i zadania, daj, daj, daj. .. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    2
    Pomagam(2022-02-27)
  • Nam podobnie też kredyt hipoteczny na Dom a większość daj daj mało
  • Tego właśnie nienawidzę w tym kraju: egoizmu! Powinniśmy zmienić nazwę na Rzeczegoistyczna Polska. Tylko "daj", "mi się należy", "a kto mi zabroni", "bo mam ochotę"- zero myślenia o innych, że komuś może coś przeszkadzać, że ktoś ma gorzej. ..
  • To może sam sobie załatw!!! ludzie maja kredyty na mieszkanie a tu się pojawił roszczeniowy ze mu się należny !! I tylko ja i ja!
  • Zapytaj się rodziców w stanie wojennym dary z Europy zachodniej. Jak jest potrzeba to się pomaga. A Ci ludzie uciekli przed śmiercią. Jakbys był na ich miejscu to też by Ci ktoś pomógł. Wiec nie płacz. Wstydz się za co mówisz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Nie zakarzony(2022-02-28)
Reklama