UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wy serio będziecie niedługo wspominać co brązowego pływało w basenie na Spacerowej ze nostalgią, że kiedyś było fajniej. Elblągu, przestań patrzeć wstecz. Nostalgia za drogimi kioskami to bezsens.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    57
    ileż można(2024-06-02)
  • @ileż można - Otworzyłem ten artykuł sądząc, że gdzieś w czołówce komentarzy znajdę wpis jakiegoś idioty. Przeczucie mnie nie myliło, nie zawiodłem się nic a nic. Wyborny komentarz, wybornego idioty.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    5
    Soter(2024-06-02)
  • @Soter - To nie idiotyzm a prawda. W Elblagu dzieje się dużo fajnych rzeczy, o których nikt nie napisze (bo organizator nie zapłaci za reklamę mediom, patologiczny system) a jednocześnie dostaniemy kolejny artykuł o kioskach czy brygadierze w zamechu co jeździł konno w 77 roku. A potem narzekanie, że w Elblagu nic fajnego dziś nie ma. Portel jest współodpowiedzialny za to niestety
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    5
    Babel123(2024-06-02)
  • @Soter - Otworzyłeś i nie zdążyłeś być szybszy ze swoim idiotycznym komentarzem. Jak tak odbieram twój komentarz i ciebie, jak to nazywasz po imieniu.
Reklama