UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kinga Gajewska została zaatakowana przez zwolenników Prawa i Sprawiedliwości podczas spotkania z mieszkańcami Otwocka. - Grożono mi, pluto. Szczuto na mnie psami. Wykręcano mi ręce, zabierano telefon - powiedziała w rozmowie z naTemat parlamentarzystka Platformy Obywatelskiej. Hashtagi: #NOCDLUGICHNOZY
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    13
    Janko Rab tvp(2023-07-29)
  • @Renifeer - Zmień nick na Janusz pisowski trollu
  • @Renifeer - A ty czekasz na swojego idola z Żoliborza-podobno macie nosić to w lektyce tylko powiedzcie jakie to miasto bo dziadzia oderwany od rzeczywistosci
  • @Renifeer - Pisiory nienawidzą Polaków jak Niemcy Żydów a twój wpis jest najlepszym dowodem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    11
    Pisior antypolski(2023-07-29)
  • Przepraszam wszystkich urażonych, poranna kawa podniosła mi ciśnienie I rzeczywiście to nie jest forum wyborcze a tylko obrazki z dawnego Elbląga, nie jestem zwolennikiem Pisiorów I proszę mnie w nich nie wkręcać, oprócz tych dwóch skłóconych partii są jeszcze inne
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Renifeer(2023-07-29)
  • @Janko Rab tvp - Dla kini 6000x12 to 60000.Szykuje się na nowa mini strini finansów.
  • @Renifeer - Nie tłumacz się Renifeer, bardzo dobrze to wszytko ująłeś w poprzednim komencie.
Reklama