Poniżej terminarz IV ligi warmińsko-mazurskiej w sezonie 2010/2011. Zobacz tabelę IV ligi.
Kolejka 1 - 7-8 sierpnia
Sokół Ostróda 5-0 Tęcza Biskupiec
Olimpia Olsztynek 3-0 Zamek Kurzętnik
MKS Szczytno 3-2 Polonia Pasłęk
Płomień Ełk 3-1 Pisa Barczewo
Olimpia 2004 Elbląg 4-0 Błękitni Orneta
Granica Kętrzyn 2-1 Start Nidzica
GKS Wikielec 1-0 Rominta Gołdap
Błękitni Pasym 1-2 OKS 1945 II Olsztyn
Kolejka 2 - 14-15 sierpnia
Tęcza Biskupiec 2-5 OKS 1945 II Olsztyn
Rominta Gołdap 3-1 Błękitni Pasym
Start Nidzica 2-1 GKS Wikielec
Błękitni Orneta 2-3 Granica Kętrzyn
Pisa Barczewo 0-3 Olimpia 2004 Elbląg
Polonia Pasłęk 0-6 Płomień Ełk
Zamek Kurzętnik 0-2 MKS Szczytno
Sokół Ostróda 1-1 Olimpia Olsztynek
Kolejka 3 - 21-22 sierpnia
Olimpia Olsztynek 2-5 Tęcza Biskupiec
MKS Szczytno 1-3 Sokół Ostróda
Płomień Ełk 2-0 Zamek Kurzętnik
Olimpia 2004 Elbląg 1-0 Polonia Pasłęk
Granica Kętrzyn 2-1 Pisa Barczewo
GKS Wikielec 3-1 Błękitni Orneta
Błękitni Pasym 0-0 Start Nidzica
OKS 1945 II Olsztyn 1-0 Rominta Gołdap
Kolejka 4 - 28-29 sierpnia
Tęcza Biskupiec 2-3 Rominta Gołdap
Start Nidzica 0-0 OKS 1945 II Olsztyn
Błękitni Orneta 2-4 Błękitni Pasym
Pisa Barczewo 2-0 GKS Wikielec
Polonia Pasłęk 0-5 Granica Kętrzyn
Zamek Kurzętnik 0-4 Olimpia 2004 Elbląg
Sokół Ostróda 0-3 Płomień Ełk
Olimpia Olsztynek 0-2 MKS Szczytno
Kolejka 5 - 4-5 września
MKS Szczytno 2-3 Tęcza Biskupiec
Płomień Ełk 2-1 Olimpia Olsztynek
Olimpia 2004 Elbląg 2-0 Sokół Ostróda
Granica Kętrzyn 4-2 Zamek Kurzętnik
GKS Wikielec 1-2 Polonia Pasłęk
Błękitni Pasym 2-0 Pisa Barczewo
OKS 1945 II Olsztyn 5-1 Błękitni Orneta
Rominta Gołdap 1-2 Start Nidzica
Kolejka 6 - 8 września
Tęcza Biskupiec 1-0 Start Nidzica
Błękitni Orneta 3-3 Rominta Gołdap
Pisa Barczewo 0-1 OKS 1945 II Olsztyn
Polonia Pasłęk 0-0 Błękitni Pasym
Zamek Kurzętnik 0-1 GKS Wikielec
Sokół Ostróda 0-4 Granica Kętrzyn
Olimpia Olsztynek 0-1 Olimpia 2004 Elbląg
MKS Szczytno 0-1 Płomień Ełk
Kolejka 7 - 11-12 września
Płomień Ełk 6-0 Tęcza Biskupiec
Olimpia 2004 Elbląg 2-1 MKS Szczytno
Granica Kętrzyn 4-0 Olimpia Olsztynek
GKS Wikielec - Sokół Ostróda
Błękitni Pasym 1-0 Zamek Kurzętnik
Polonia Pasłęk 1-2 OKS 1945 II Olsztyn
Rominta Gołdap 3-0 Pisa Barczewo
Start Nidzica 2-1 Błękitni Orneta
Kolejka 8 - 18-19 września
Tęcza Biskupiec 0-2 Błękitni Orneta
Pisa Barczewo 1-0 Start Nidzica
Polonia Pasłęk 3-1 Rominta Gołdap
Zamek Kurzętnik 1-1 OKS 1945 II Olsztyn
Sokół Ostróda 0-1 Błękitni Pasym
Olimpia Olsztynek 0-1 GKS Wikielec
MKS Szczytno 1-2 Granica Kętrzyn
Płomień Ełk 0-1 Olimpia 2004 Elbląg
Kolejka 9 - 25-26 września
Olimpia 2004 Elbląg 2-0 Tęcza Biskupiec
Granica Kętrzyn 1-0 Płomień Ełk
GKS Wikielec 0-0 MKS Szczytno
Błękitni Pasym 2-1 Olimpia Olsztynek
Sokół Ostróda 0-5 OKS 1945 II Olsztyn
Rominta Gołdap 1-2 Zamek Kurzętnik
Start Nidzica 2-0 Polonia Pasłęk
Błękitni Orneta 0-0 Pisa Barczewo
Kolejka 10 - 2-3 października
Tęcza Biskupiec 0-1 Pisa Barczewo
Polonia Pasłęk 2-1 Błękitni Orneta
Zamek Kurzętnik 0-2 Start Nidzica
Sokół Ostróda 0-1 Rominta Gołdap
Olimpia Olsztynek 1-0 OKS 1945 II Olsztyn
MKS Szczytno 3-1 Błękitni Pasym
Płomień Ełk 1-0 GKS Wikielec
Olimpia 2004 Elbląg 1-1 Granica Kętrzyn
Kolejka 11 - 9-10 października
Granica Kętrzyn 9-1 Tęcza Biskupiec
GKS Wikielec 1-1 Olimpia 2004 Elbląg
Błękitni Pasym 1-1 Płomień Ełk
OKS 1945 II Olsztyn 2-2 MKS Szczytno
Rominta Gołdap 1-0 Olimpia Olsztynek
Start Nidzica 2-2 Sokół Ostróda
Błękitni Orneta 3-1 Zamek Kurzętnik
Pisa Barczewo 0-1 Polonia Pasłęk
Kolejka 12 - 16-17 października
Tęcza Biskupiec 2-0 Polonia Pasłęk
Zamek Kurzętnik 0-1 Pisa Barczewo
Sokół Ostróda 1-0 Błękitni Orneta
Olimpia Olsztynek 0-1 Start Nidzica
MKS Szczytno 1-0 Rominta Gołdap
Płomień Ełk 1-1 OKS 1945 II Olsztyn
Olimpia 2004 Elbląg 4-1 Błękitni Pasym
Granica Kętrzyn 3-1 GKS Wikielec
Kolejka 13 - 23-24 października
GKS Wikielec 2-1 Tęcza Biskupiec
Błękitni Pasym 0-3 Granica Kętrzyn wo.
OKS 1945 II Olsztyn 2-1 Olimpia 2004 Elbląg
Rominta Gołdap 2-4 Płomień Ełk
Start Nidzica 1-0 MKS Szczytno
Błękitni Orneta 2-0 Olimpia Olsztynek
Pisa Barczewo 1-0 Sokół Ostróda
Polonia Pasłęk 1-1 Zamek Kurzętnik
Kolejka 14 - 30-31 października
Tęcza Biskupiec 9-1 Zamek Kurzętnik
Sokół Ostróda 4-0 Polonia Pasłęk
Olimpia Olsztynek 0-2 Pisa Barczewo
MKS Szczytno 1-3 Błękitni Orneta
Płomień Ełk 1-2 Start Nidzica
Olimpia 2004 Elbląg 4-0 Rominta Gołdap
Granica Kętrzyn 3-0 OKS 1945 II Olsztyn
GKS Wikielec 3-2 Błękitni Pasym
Kolejka 15 - 6-7 listopada
Błękitni Pasym 3-0 Tęcza Biskupiec
OKS 1945 II Olsztyn 4-3 GKS Wikielec
Rominta Gołdap 0-1 Granica Kętrzyn
Start Nidzica 2-0 Olimpia 2004 Elbląg
Błękitni Orneta 0-4 Płomień Ełk
Pisa Barczewo 5-1 MKS Szczytno
Polonia Pasłęk 1-0 Olimpia Olsztynek
Zamek Kurzętnik 1-9 Sokół Ostróda
Kolejka 16
Tęcza Biskupiec 1-0 Sokół Ostróda
Zamek Kurzętnik 0-2 Olimpia Olsztynek
Polonia Pasłęk 2-0 MKS Szczytno
Pisa Barczewo - Płomień Ełk
Olimpia 2004 Elbląg 4-0 Błękitni Orneta
Start Nidzica 3-2 Granica Kętrzyn
Rominta Gołdap - GKS Wikielec
OKS 1945 II Olsztyn 2-1 Błękitni Pasym
Kolejka 17
OKS 1945 II Olsztyn 1-2 Tęcza Biskupiec
Błękitni Pasym 2-1 Rominta Gołdap
GKS Wikielec 1-0 Start Nidzica
Granica Kętrzyn 2-0 Błękitni Orneta
Olimpia 2004 Elbląg 3-1 Pisa Barczewo
Płomień Ełk 0-1 Polonia Pasłęk
MKS Szczytno 0-2 Zamek Kurzętnik
Olimpia Olsztynek 2-0 Sokół Ostróda
Kolejka 18
Tęcza Biskupiec 0-1 Olimpia Olsztynek
Sokół Ostróda 1-1 MKS Szczytno
Zamek Kurzętnik 1-1 Płomień Ełk
Polonia Pasłęk 1-1 Olimpia 2004 Elbląg
Pisa Barczewo 1-3 Granica Kętrzyn
Błękitni Orneta 1-2 GKS Wikielec
Start Nidzica 3-1 Błękitni Pasym
Rominta Gołdap 0-3 OKS 1945 II Olsztyn
Kolejka 19
Rominta Gołdap 5-1 Tęcza Biskupiec
OKS 1945 II Olsztyn 1-0 Start Nidzica
Błękitni Pasym 3-2 Błękitni Orneta
GKS Wikielec 3-3 Pisa Barczewo
Granica Kętrzyn 0-1 Polonia Pasłęk
Olimpia 2004 Elbląg 3-0 Zamek Kurzętnik
Płomień Ełk 3-1 Sokół Ostróda
MKS Szczytno 1-0 Olimpia Olsztynek
Kolejka 20
Tęcza Biskupiec 2-1 MKS Szczytno
Olimpia Olsztynek 0-1 Płomień Ełk
Sokół Ostróda 2-1 Olimpia 2004 Elbląg
Zamek Kurzętnik 1-2 Granica Kętrzyn
Polonia Pasłęk 1-1 GKS Wikielec
Pisa Barczewo 2-0 Błękitni Pasym
Błękitni Orneta 1-4 OKS 1945 II Olsztyn
Start Nidzica 0-3 Rominta Gołdap
Kolejka 21
Start Nidzica 5-2 Tęcza Biskupiec
Rominta Gołdap 3-0 Błękitni Orneta
OKS 1945 II Olsztyn 1-0 Pisa Barczewo
Błękitni Pasym 2-0 Polonia Pasłęk
GKS Wikielec 1-0 Zamek Kurzętnik
Granica Kętrzyn 3-0 Sokół Ostróda
Olimpia 2004 Elbląg 5-1 Olimpia Olsztynek
Płomień Ełk 3-0 MKS Szczytno
Kolejka 22
Tęcza Biskupiec 0-0 Płomień Ełk
MKS Szczytno 0-1 Olimpia 2004 Elbląg
Olimpia Olsztynek 2-3 Granica Kętrzyn
Sokół Ostróda 0-0 GKS Wikielec
Zamek Kurzętnik 1-4 Błękitni Pasym
OKS 1945 II Olsztyn 4-0 Polonia Pasłęk
Pisa Barczewo 0-1 Rominta Gołdap
Błękitni Orneta 1-4 Start Nidzica
Kolejka 23
Błękitni Orneta 3-4 Tęcza Biskupiec
Start Nidzica 1-0 Pisa Barczewo
Rominta Gołdap 3-0 Polonia Pasłęk
OKS 1945 II Olsztyn 1-0 Zamek Kurzętnik
Błękitni Pasym 2-0 Sokół Ostróda
GKS Wikielec 1-0 Olimpia Olsztynek
Granica Kętrzyn 6-0 MKS Szczytno
Olimpia 2004 Elbląg 0-4 Płomień Ełk
Kolejka 24
Tęcza Biskupiec 0-4 Olimpia 2004 Elbląg
Płomień Ełk 3-0 Granica Kętrzyn
MKS Szczytno 1-1 GKS Wikielec
Olimpia Olsztynek 2-3 Błękitni Pasym
Sokół Ostróda 3-0 OKS 1945 II Olsztyn
Zamek Kurzętnik 0-2 Rominta Gołdap
Polonia Pasłęk 2-0 Start Nidzica
Pisa Barczewo 6-0 Błękitni Orneta
Kolejka 25
Pisa Barczewo 1-3 Tęcza Biskupiec
Błękitni Orneta 1-2 Polonia Pasłęk
Start Nidzica 0-1 Zamek Kurzętnik
Rominta Gołdap - Sokół Ostróda
OKS 1945 II Olsztyn 2-0 Olimpia Olsztynek
Błękitni Pasym 2-0 MKS Szczytno
GKS Wikielec - Płomień Ełk
Granica Kętrzyn 1-2 Olimpia 2004 Elbląg
Kolejka 26
Tęcza Biskupiec 2-0 Granica Kętrzyn
Olimpia 2004 Elbląg 4-0 GKS Wikielec
Płomień Ełk 4-1 Błękitni Pasym
MKS Szczytno 0-2 OKS 1945 II Olsztyn
Olimpia Olsztynek - Rominta Gołdap
Sokół Ostróda 2-0 Start Nidzica
Zamek Kurzętnik 5-1 Błękitni Orneta
Polonia Pasłęk 0-1 Pisa Barczewo
Kolejka 27
Polonia Pasłęk 3-0 Tęcza Biskupiec
Pisa Barczewo 4-0 Zamek Kurzętnik
Błękitni Orneta 0-1 Sokół Ostróda
Start Nidzica 2-2 Olimpia Olsztynek
Rominta Gołdap 2-0 MKS Szczytno
OKS 1945 II Olsztyn 0-5 Płomień Ełk
Błękitni Pasym 3-4 Olimpia 2004 Elbląg
GKS Wikielec 0-2 Granica Kętrzyn
Kolejka 28
Tęcza Biskupiec 0-0 GKS Wikielec
Granica Kętrzyn 6-3 Błękitni Pasym
Olimpia 2004 Elbląg 0-1 OKS 1945 II Olsztyn
Płomień Ełk 0-0 Rominta Gołdap
MKS Szczytno 1-0 Start Nidzica
Olimpia Olsztynek 5-1 Błękitni Orneta
Sokół Ostróda 2-1 Pisa Barczewo
Zamek Kurzętnik 0-0 Polonia Pasłęk
Kolejka 29
Zamek Kurzętnik 0-6 Tęcza Biskupiec
Polonia Pasłęk 0-0 Sokół Ostróda
Pisa Barczewo 1-0 Olimpia Olsztynek
Błękitni Orneta 1-0 MKS Szczytno
Start Nidzica 0-0 Płomień Ełk
Rominta Gołdap 1-2 Olimpia 2004 Elbląg
OKS 1945 II Olsztyn 0-8 Granica Kętrzyn
Błękitni Pasym 4-1 GKS Wikielec
Kolejka 30
Tęcza Biskupiec 4-0 Błękitni Pasym
GKS Wikielec 2-1 OKS 1945 II Olsztyn
Granica Kętrzyn 5-2 Rominta Gołdap
Olimpia 2004 Elbląg 6-0 Start Nidzica
Płomień Ełk 3-0 Błękitni Orneta
MKS Szczytno 0-2 Pisa Barczewo
Olimpia Olsztynek 0-5 Polonia Pasłęk
Sokół Ostróda 4-0 Zamek Kurzętnik
Sokół Ostróda 5-0 Tęcza Biskupiec
Olimpia Olsztynek 3-0 Zamek Kurzętnik
MKS Szczytno 3-2 Polonia Pasłęk
Płomień Ełk 3-1 Pisa Barczewo
Olimpia 2004 Elbląg 4-0 Błękitni Orneta
Granica Kętrzyn 2-1 Start Nidzica
GKS Wikielec 1-0 Rominta Gołdap
Błękitni Pasym 1-2 OKS 1945 II Olsztyn
Kolejka 2 - 14-15 sierpnia
Tęcza Biskupiec 2-5 OKS 1945 II Olsztyn
Rominta Gołdap 3-1 Błękitni Pasym
Start Nidzica 2-1 GKS Wikielec
Błękitni Orneta 2-3 Granica Kętrzyn
Pisa Barczewo 0-3 Olimpia 2004 Elbląg
Polonia Pasłęk 0-6 Płomień Ełk
Zamek Kurzętnik 0-2 MKS Szczytno
Sokół Ostróda 1-1 Olimpia Olsztynek
Kolejka 3 - 21-22 sierpnia
Olimpia Olsztynek 2-5 Tęcza Biskupiec
MKS Szczytno 1-3 Sokół Ostróda
Płomień Ełk 2-0 Zamek Kurzętnik
Olimpia 2004 Elbląg 1-0 Polonia Pasłęk
Granica Kętrzyn 2-1 Pisa Barczewo
GKS Wikielec 3-1 Błękitni Orneta
Błękitni Pasym 0-0 Start Nidzica
OKS 1945 II Olsztyn 1-0 Rominta Gołdap
Kolejka 4 - 28-29 sierpnia
Tęcza Biskupiec 2-3 Rominta Gołdap
Start Nidzica 0-0 OKS 1945 II Olsztyn
Błękitni Orneta 2-4 Błękitni Pasym
Pisa Barczewo 2-0 GKS Wikielec
Polonia Pasłęk 0-5 Granica Kętrzyn
Zamek Kurzętnik 0-4 Olimpia 2004 Elbląg
Sokół Ostróda 0-3 Płomień Ełk
Olimpia Olsztynek 0-2 MKS Szczytno
Kolejka 5 - 4-5 września
MKS Szczytno 2-3 Tęcza Biskupiec
Płomień Ełk 2-1 Olimpia Olsztynek
Olimpia 2004 Elbląg 2-0 Sokół Ostróda
Granica Kętrzyn 4-2 Zamek Kurzętnik
GKS Wikielec 1-2 Polonia Pasłęk
Błękitni Pasym 2-0 Pisa Barczewo
OKS 1945 II Olsztyn 5-1 Błękitni Orneta
Rominta Gołdap 1-2 Start Nidzica
Kolejka 6 - 8 września
Tęcza Biskupiec 1-0 Start Nidzica
Błękitni Orneta 3-3 Rominta Gołdap
Pisa Barczewo 0-1 OKS 1945 II Olsztyn
Polonia Pasłęk 0-0 Błękitni Pasym
Zamek Kurzętnik 0-1 GKS Wikielec
Sokół Ostróda 0-4 Granica Kętrzyn
Olimpia Olsztynek 0-1 Olimpia 2004 Elbląg
MKS Szczytno 0-1 Płomień Ełk
Kolejka 7 - 11-12 września
Płomień Ełk 6-0 Tęcza Biskupiec
Olimpia 2004 Elbląg 2-1 MKS Szczytno
Granica Kętrzyn 4-0 Olimpia Olsztynek
GKS Wikielec - Sokół Ostróda
Błękitni Pasym 1-0 Zamek Kurzętnik
Polonia Pasłęk 1-2 OKS 1945 II Olsztyn
Rominta Gołdap 3-0 Pisa Barczewo
Start Nidzica 2-1 Błękitni Orneta
Kolejka 8 - 18-19 września
Tęcza Biskupiec 0-2 Błękitni Orneta
Pisa Barczewo 1-0 Start Nidzica
Polonia Pasłęk 3-1 Rominta Gołdap
Zamek Kurzętnik 1-1 OKS 1945 II Olsztyn
Sokół Ostróda 0-1 Błękitni Pasym
Olimpia Olsztynek 0-1 GKS Wikielec
MKS Szczytno 1-2 Granica Kętrzyn
Płomień Ełk 0-1 Olimpia 2004 Elbląg
Kolejka 9 - 25-26 września
Olimpia 2004 Elbląg 2-0 Tęcza Biskupiec
Granica Kętrzyn 1-0 Płomień Ełk
GKS Wikielec 0-0 MKS Szczytno
Błękitni Pasym 2-1 Olimpia Olsztynek
Sokół Ostróda 0-5 OKS 1945 II Olsztyn
Rominta Gołdap 1-2 Zamek Kurzętnik
Start Nidzica 2-0 Polonia Pasłęk
Błękitni Orneta 0-0 Pisa Barczewo
Kolejka 10 - 2-3 października
Tęcza Biskupiec 0-1 Pisa Barczewo
Polonia Pasłęk 2-1 Błękitni Orneta
Zamek Kurzętnik 0-2 Start Nidzica
Sokół Ostróda 0-1 Rominta Gołdap
Olimpia Olsztynek 1-0 OKS 1945 II Olsztyn
MKS Szczytno 3-1 Błękitni Pasym
Płomień Ełk 1-0 GKS Wikielec
Olimpia 2004 Elbląg 1-1 Granica Kętrzyn
Kolejka 11 - 9-10 października
Granica Kętrzyn 9-1 Tęcza Biskupiec
GKS Wikielec 1-1 Olimpia 2004 Elbląg
Błękitni Pasym 1-1 Płomień Ełk
OKS 1945 II Olsztyn 2-2 MKS Szczytno
Rominta Gołdap 1-0 Olimpia Olsztynek
Start Nidzica 2-2 Sokół Ostróda
Błękitni Orneta 3-1 Zamek Kurzętnik
Pisa Barczewo 0-1 Polonia Pasłęk
Kolejka 12 - 16-17 października
Tęcza Biskupiec 2-0 Polonia Pasłęk
Zamek Kurzętnik 0-1 Pisa Barczewo
Sokół Ostróda 1-0 Błękitni Orneta
Olimpia Olsztynek 0-1 Start Nidzica
MKS Szczytno 1-0 Rominta Gołdap
Płomień Ełk 1-1 OKS 1945 II Olsztyn
Olimpia 2004 Elbląg 4-1 Błękitni Pasym
Granica Kętrzyn 3-1 GKS Wikielec
Kolejka 13 - 23-24 października
GKS Wikielec 2-1 Tęcza Biskupiec
Błękitni Pasym 0-3 Granica Kętrzyn wo.
OKS 1945 II Olsztyn 2-1 Olimpia 2004 Elbląg
Rominta Gołdap 2-4 Płomień Ełk
Start Nidzica 1-0 MKS Szczytno
Błękitni Orneta 2-0 Olimpia Olsztynek
Pisa Barczewo 1-0 Sokół Ostróda
Polonia Pasłęk 1-1 Zamek Kurzętnik
Kolejka 14 - 30-31 października
Tęcza Biskupiec 9-1 Zamek Kurzętnik
Sokół Ostróda 4-0 Polonia Pasłęk
Olimpia Olsztynek 0-2 Pisa Barczewo
MKS Szczytno 1-3 Błękitni Orneta
Płomień Ełk 1-2 Start Nidzica
Olimpia 2004 Elbląg 4-0 Rominta Gołdap
Granica Kętrzyn 3-0 OKS 1945 II Olsztyn
GKS Wikielec 3-2 Błękitni Pasym
Kolejka 15 - 6-7 listopada
Błękitni Pasym 3-0 Tęcza Biskupiec
OKS 1945 II Olsztyn 4-3 GKS Wikielec
Rominta Gołdap 0-1 Granica Kętrzyn
Start Nidzica 2-0 Olimpia 2004 Elbląg
Błękitni Orneta 0-4 Płomień Ełk
Pisa Barczewo 5-1 MKS Szczytno
Polonia Pasłęk 1-0 Olimpia Olsztynek
Zamek Kurzętnik 1-9 Sokół Ostróda
Kolejka 16
Tęcza Biskupiec 1-0 Sokół Ostróda
Zamek Kurzętnik 0-2 Olimpia Olsztynek
Polonia Pasłęk 2-0 MKS Szczytno
Pisa Barczewo - Płomień Ełk
Olimpia 2004 Elbląg 4-0 Błękitni Orneta
Start Nidzica 3-2 Granica Kętrzyn
Rominta Gołdap - GKS Wikielec
OKS 1945 II Olsztyn 2-1 Błękitni Pasym
Kolejka 17
OKS 1945 II Olsztyn 1-2 Tęcza Biskupiec
Błękitni Pasym 2-1 Rominta Gołdap
GKS Wikielec 1-0 Start Nidzica
Granica Kętrzyn 2-0 Błękitni Orneta
Olimpia 2004 Elbląg 3-1 Pisa Barczewo
Płomień Ełk 0-1 Polonia Pasłęk
MKS Szczytno 0-2 Zamek Kurzętnik
Olimpia Olsztynek 2-0 Sokół Ostróda
Kolejka 18
Tęcza Biskupiec 0-1 Olimpia Olsztynek
Sokół Ostróda 1-1 MKS Szczytno
Zamek Kurzętnik 1-1 Płomień Ełk
Polonia Pasłęk 1-1 Olimpia 2004 Elbląg
Pisa Barczewo 1-3 Granica Kętrzyn
Błękitni Orneta 1-2 GKS Wikielec
Start Nidzica 3-1 Błękitni Pasym
Rominta Gołdap 0-3 OKS 1945 II Olsztyn
Kolejka 19
Rominta Gołdap 5-1 Tęcza Biskupiec
OKS 1945 II Olsztyn 1-0 Start Nidzica
Błękitni Pasym 3-2 Błękitni Orneta
GKS Wikielec 3-3 Pisa Barczewo
Granica Kętrzyn 0-1 Polonia Pasłęk
Olimpia 2004 Elbląg 3-0 Zamek Kurzętnik
Płomień Ełk 3-1 Sokół Ostróda
MKS Szczytno 1-0 Olimpia Olsztynek
Kolejka 20
Tęcza Biskupiec 2-1 MKS Szczytno
Olimpia Olsztynek 0-1 Płomień Ełk
Sokół Ostróda 2-1 Olimpia 2004 Elbląg
Zamek Kurzętnik 1-2 Granica Kętrzyn
Polonia Pasłęk 1-1 GKS Wikielec
Pisa Barczewo 2-0 Błękitni Pasym
Błękitni Orneta 1-4 OKS 1945 II Olsztyn
Start Nidzica 0-3 Rominta Gołdap
Kolejka 21
Start Nidzica 5-2 Tęcza Biskupiec
Rominta Gołdap 3-0 Błękitni Orneta
OKS 1945 II Olsztyn 1-0 Pisa Barczewo
Błękitni Pasym 2-0 Polonia Pasłęk
GKS Wikielec 1-0 Zamek Kurzętnik
Granica Kętrzyn 3-0 Sokół Ostróda
Olimpia 2004 Elbląg 5-1 Olimpia Olsztynek
Płomień Ełk 3-0 MKS Szczytno
Kolejka 22
Tęcza Biskupiec 0-0 Płomień Ełk
MKS Szczytno 0-1 Olimpia 2004 Elbląg
Olimpia Olsztynek 2-3 Granica Kętrzyn
Sokół Ostróda 0-0 GKS Wikielec
Zamek Kurzętnik 1-4 Błękitni Pasym
OKS 1945 II Olsztyn 4-0 Polonia Pasłęk
Pisa Barczewo 0-1 Rominta Gołdap
Błękitni Orneta 1-4 Start Nidzica
Kolejka 23
Błękitni Orneta 3-4 Tęcza Biskupiec
Start Nidzica 1-0 Pisa Barczewo
Rominta Gołdap 3-0 Polonia Pasłęk
OKS 1945 II Olsztyn 1-0 Zamek Kurzętnik
Błękitni Pasym 2-0 Sokół Ostróda
GKS Wikielec 1-0 Olimpia Olsztynek
Granica Kętrzyn 6-0 MKS Szczytno
Olimpia 2004 Elbląg 0-4 Płomień Ełk
Kolejka 24
Tęcza Biskupiec 0-4 Olimpia 2004 Elbląg
Płomień Ełk 3-0 Granica Kętrzyn
MKS Szczytno 1-1 GKS Wikielec
Olimpia Olsztynek 2-3 Błękitni Pasym
Sokół Ostróda 3-0 OKS 1945 II Olsztyn
Zamek Kurzętnik 0-2 Rominta Gołdap
Polonia Pasłęk 2-0 Start Nidzica
Pisa Barczewo 6-0 Błękitni Orneta
Kolejka 25
Pisa Barczewo 1-3 Tęcza Biskupiec
Błękitni Orneta 1-2 Polonia Pasłęk
Start Nidzica 0-1 Zamek Kurzętnik
Rominta Gołdap - Sokół Ostróda
OKS 1945 II Olsztyn 2-0 Olimpia Olsztynek
Błękitni Pasym 2-0 MKS Szczytno
GKS Wikielec - Płomień Ełk
Granica Kętrzyn 1-2 Olimpia 2004 Elbląg
Kolejka 26
Tęcza Biskupiec 2-0 Granica Kętrzyn
Olimpia 2004 Elbląg 4-0 GKS Wikielec
Płomień Ełk 4-1 Błękitni Pasym
MKS Szczytno 0-2 OKS 1945 II Olsztyn
Olimpia Olsztynek - Rominta Gołdap
Sokół Ostróda 2-0 Start Nidzica
Zamek Kurzętnik 5-1 Błękitni Orneta
Polonia Pasłęk 0-1 Pisa Barczewo
Kolejka 27
Polonia Pasłęk 3-0 Tęcza Biskupiec
Pisa Barczewo 4-0 Zamek Kurzętnik
Błękitni Orneta 0-1 Sokół Ostróda
Start Nidzica 2-2 Olimpia Olsztynek
Rominta Gołdap 2-0 MKS Szczytno
OKS 1945 II Olsztyn 0-5 Płomień Ełk
Błękitni Pasym 3-4 Olimpia 2004 Elbląg
GKS Wikielec 0-2 Granica Kętrzyn
Kolejka 28
Tęcza Biskupiec 0-0 GKS Wikielec
Granica Kętrzyn 6-3 Błękitni Pasym
Olimpia 2004 Elbląg 0-1 OKS 1945 II Olsztyn
Płomień Ełk 0-0 Rominta Gołdap
MKS Szczytno 1-0 Start Nidzica
Olimpia Olsztynek 5-1 Błękitni Orneta
Sokół Ostróda 2-1 Pisa Barczewo
Zamek Kurzętnik 0-0 Polonia Pasłęk
Kolejka 29
Zamek Kurzętnik 0-6 Tęcza Biskupiec
Polonia Pasłęk 0-0 Sokół Ostróda
Pisa Barczewo 1-0 Olimpia Olsztynek
Błękitni Orneta 1-0 MKS Szczytno
Start Nidzica 0-0 Płomień Ełk
Rominta Gołdap 1-2 Olimpia 2004 Elbląg
OKS 1945 II Olsztyn 0-8 Granica Kętrzyn
Błękitni Pasym 4-1 GKS Wikielec
Kolejka 30
Tęcza Biskupiec 4-0 Błękitni Pasym
GKS Wikielec 2-1 OKS 1945 II Olsztyn
Granica Kętrzyn 5-2 Rominta Gołdap
Olimpia 2004 Elbląg 6-0 Start Nidzica
Płomień Ełk 3-0 Błękitni Orneta
MKS Szczytno 0-2 Pisa Barczewo
Olimpia Olsztynek 0-5 Polonia Pasłęk
Sokół Ostróda 4-0 Zamek Kurzętnik
ppz