UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czyli na śliwkę. Naprawdę mam 24 lata, studiuje dwa kierunki oba wiązane z polityką, samorządami, funkcjonowaniem państwa, i powiem Wam tak. Gdyby Andrzej Śliwka nie był z PIS, to już byśmy nie mieli II Tury. A tak nie jesteśmy w stanie oszacować kto wygra.
  • Tak niestety na dobrego kandydata ludzie patrzą przez pryzmat partii politycznej. To jest wynikiem 8 lat wpajania Wam w glowy nienawisci przez PO, nagonki na PiS. Teraz PO doszlo do wladzy i jeszcze nic dla Was nie zrobilo ze swoich obicanek. Wybierzcie ich ludzi jeszcze do parlamentu europejskiego i w przyszlym roku na prezydenta Polski i na koncu mozecie ich pocalowac w..... Kiedy zrozumiecie, ze dla nich licza sie tylko elity.
  • Gdyby nie był z PiS, to w życiu byś o nim nie słyszał i szansę miałby na poziomie poparcia pana rembelskiego, max Malinowskiego
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Look t(2024-04-12)
  • Coś mi tu nie gra! Studiujesz dwa kierunki tzw polityczne i nie zauważyłeś, że Śliwka jest związany z ekipą, która polską konstytucję ma za nic. Usta pełne frazesów o patriotyźmie, a tak naprawdę popierają Kaczyńskiego dla kasy, stanowisk i przywilejów.
  • Co ci nie gra?, ,Usta pełne frazesów o patriotyźmie, a tak naprawdę popierają Kaczyńskiego dla kasy, stanowisk i przywilejów. " A Tusk za darmo i bez apanaży... Weź mocny rozpęd w ścianę.
  • @Look t - To o Missanie rozumiem i masz rację. Gdyby nie logo PO nikt by o Panu ratowniku medycznemu nikt by nie słyszał.
  • Ta ekipa to nawet nie wie co to jest Konsttytucja. , myślę że PiS to jeszcze dużo musi się nauczyć tej ignorancji i chamstwa. Przykład apolityczny Bodnar przyjechał popierać kandydata na prezydenta, ŻENADA
Reklama