UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Drodzy wyborcy pana Pawła. Głosowaliście przeciw obecnemu układowi władzy w mieście. Pan Paweł pracuje wśród tej kliki i nie bez powodu wystąpił przeciw niej. Miejcie na względzie te powody i idźcie głosować w drugiej turze na Andrzeja Śliwkę
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    91
    76
    cora(2024-04-11)
  • Zarzucasz p. Missanowi, że przynależy do kliki, która przez ostatnie kadencję rządziła miastem. A do jakiej kliniki należy p. Śliwka? Ano do tej, która skłóciła naród, systematycznie go okradała tworząc przeróżne organizacje i stowarzyszenia, suto je zasilając pieniędzmi. Kłamstwo i manipulacja to chleb powszedni dla wielu działaczy PiS-u. To prawda, że dali społeczeństwu pieniądze, ale to datki jałmużniane. Obucie się ludzie, jak długo można być nazywanym durniem, drugim sortem czy bezmyślnym lemingiem. Głosowałam na p. Rodziewicza, sądziłam że elblążanie chcą dać sobie szansę, ale Oni już zapomnieli o próbie przejęcia portu, o dokończeniu pogłębienia rzeki lub o cenach ciepła, czy o braku zgody przez poprzedni rząd na rozbudowę. elektrociepłowni. Jedyny pozytyw poprzedniej ekipy to wsparcie rodzin mających dzieci (500+\800+). Nie mam wyboru, liczę że p. Nissan dobierze sobie mądrych ludzi i korzystając z dotacji rządowych dźwignie miasto.
  • @B.J. - Weź tabletkę bo Pan Missan to ma ale wykształcenie kierunkowe o ratownictwie medycznym. Z tego co wiadomo ma doktorat z pracy szpitala w tym zakresie. Politykiem sie bywa a ratownikiem sie jest.
Reklama