UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Bieda to była za rządów PO-PSL (2007-2015) Co już Polacy nie pamiętają tego dlaczego PO i PSL zostali pogonieni od władzy w 2015 r. , Bieda to teraz będzie przez Koalicję 13 Grudnia i wyborców KO, TD i Lewicy. Od 1 Lipca podwyżki cen prądu- nawet o 60%
  • ich rządów zarabiałem wiecej niż teraz, mogłem sobie pozwolić na wiele więcej, teraz robię na nierobów i czasami mi brakuje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    Taka prawda(2024-06-04)
  • Zostali odsunięci od władzy jak kupili sobie głosy ludzi za 500+, 13 i 14 emerytury itp. A że inflacja zjadła wartość tego pieniądza to już zapomniał. A bieda jak była tak jest. Tylko dramatów ludzkich nie ogląda się w wygłaskanych telewizjach śniadaniowych.
  • Kosztem czego to rozdawnictwo, którym się tak podniecasz. Podwyżką podatków też się cieszysz? Te podwyżki prądu, które wskazujesz znał rząd PiS oddając władzę w 2023.Prąd mamy najdroższy w Europie. Czyja to zasługa? Pewnie Tuska siedział i kłody Kaczyńskiemu pod nogi kładł przez osiem lat pijąc koniak w Brukseli. Kolejne 4 lata rządów PiS były niekończącym się pasmem demagogii o węglu i zakazach dla odnawialnych źródeł energii.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Darecki42(2024-06-05)
Reklama